Apie kokius gedimus praneša automobilio braškėjimas

pavarų dėžės pagalvėsNe vienas vairuotojas yra susidūręs su įvairiais garsais – triukšmu, drebėjimu ir neįprasta vibracija važiuojant automobiliu. Dažniausiai pašaliniai garsai pradeda skambėti vos užkurus variklį arba pamažu pradėjus važiuoti. Jeigu ne tik girdite šiuos garsus, bet ir pajutote, jog kitaip junginėjasi pavaros, didelė tikimybė, jog sugedusi jūsų automobilio variklio arba pavarų dėžės pagalvės.

Dažnai niekas nesusimąsto, jog variklio ar pavarų dėžės pagalvės keitimas lengvai ištaisytų šią situaciją, ir važinėja su nemaloniu burzgesiu ne vienerius metus kol galiausiai dėl šių pagalvių susidėvėjimo neiškyla didesnės problemos – kaip duslintuvo gumų plyšimas, ar plyšimas kuro arba oro paėmimo šlangos variklio skyriuje. Dėl suplyšusių variklio ar pavarų dėžės pagalvių yra pavojinga toliau eksploatuoti variklį. Pastebėję panašius dalykus važiuodami savo automobiliu turėtumėte susirūpinti ir nuvykti į servisą automobilio apžiūrai. Jums pasakys, arpastebėta gedimų, susijusių su pavarų dėžės pagalve.

Pavarų dežės pagalvės atliekama funkcija – izoliuoti važiavimo metu sukeliamas vibracijas ir prilaikyti transporto priemonės variklį prie važiuoklės.

Nuolatinis pavarų dėžės pagalvės ir variklio pagalvės tempimas bei spaudimas anksčiau ar vėliau atsiliepia šiems automobilio įrenginiams. Pagalvių gumelės su laiku susidėvi ir gali nutrūkti nuo metalinių laikiklių. Kai tai nutinka, pagalvės negali stabiliai išbūti vienoje vietoje ir spaudžiant akseleratorių juda, skleisdamos jau minėtas vibracijas ir barškėjimą.

Šiandien vietoj tradicinių pavarų dėžės pagalvių, gamyboje naudojamas skysčiu pripildytos hidraulinės pagalvės. Taip efektyviau sugeriama pavarų dėžės ir variklio vibracija, taip pat jos nesusidėvi taip greitai kaip gumelės pagrindo pagalvės, tačiau tokio tipo pavarų dėžės pagalvės keitimas atsieina gerokai brangiau.

Kiekvienas nuvažiuotas kilometras, kiekviena valanda įveikto kelio įvairiomis sąlygomis (tiek lygiais, tiek duobėtais keliais) atsiliepia automobilio pagalvėms, todėl nenuostabu, kad anksčiau ar vėliau ateina laikas jas keisti. Jeigu jaučiate, jog jūsų automobilis skleidžia nemalonius garsus ir barškėjimą, būtinai pasitikrinkite variklio arba pavarų dėžės pagalves. Pigiausiosdalys.lt šioms dalims yra nuolatos taikoma akcija, kai galima pagalves įsigyti pigiau. Įsigykite pavarų dėžės pagalvių pigiau internetu, Vilniuje ir Šiauliuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.