pasiūlymai būstui įsigyti

Pasiūlymai būstui įsigyti vilioja net ir Lietuvą palikusius emigrantus

Atlikti tyrimai rodo, kad lietuviai vertina galimybę įsigyti nuosavą būstą. Jei nemaža dalis užsienio šalių kaip savaime suprantamą sprendimą priima ilgus metus (ar net visą gyvenimą) trunkančią būsto nuomą, Lietuvoje pasiūlymai būstui įsigyti sulaukia itin didelio dėmesio. Tiesa, gana didelės nekilnojamojo turto kainos nėra įperkamos vidutines pajamas gaunantiems gyventojams, todėl paprastai būsto įsigijimui prašoma kreditoriaus paskolos. Vis dėlto, sparčiai auganti šalies NT rinka ir gerėjančios … Continue reading Pasiūlymai būstui įsigyti vilioja net ir Lietuvą palikusius emigrantus

paskolos verslui

Paskolos būsto remontui: svarbiausia – iš anksto planuoti

Jei nusprendėte remontuoti nuosavą namą ar butą, greičiausiai, užsibrėžtam tikslui reikės paskolos. Tiesa, finansininkai primena, kad paskolos būsto remontui turi būti paimtos tik racionaliai įvertinus visas skolinimosi galimybes, paskolos privalumus ir trūkumus, taip pat – sudarius tikslų remonto planą ir apskaičiavus laukiančias išlaidas. Neatsakingas elgesys gali tapti sunkia finansine našta ir sukelti sunkiai sprendžiamų rūpesčių. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasitarkite su finansininkais ar kredito … Continue reading Paskolos būsto remontui: svarbiausia – iš anksto planuoti

namai

Koks yra šiuolaikinis lietuvio namas?

Mes turime išmaniuosius telefonus bei kompiuterius. Naudojamės išmania technika, kuri gali pati įsijungti ir net save prižiūrėti. Mes patys esame išmanūs, kadangi tuomet gyvenimas yra kur kas paprastesnis. Klausimas, kodėl visas namas, kuriame gyvename, nėra išmanus. O gal link to mes ir judame? Juk šiuolaikinis namo projektas kardinaliai skiriasi nuo to, kuris tradiciškai buvo statomas anksčiau. Klausimas, kaip atrodo šiuolaikinis namas, kurį dažniausiai statosi įprastas … Continue reading Koks yra šiuolaikinis lietuvio namas?

advokatai

Nekilnojamasis turtas ir advokatai: kada reikalinga teisininko pagalba?

Nekilnojamojo turto sandoriai – gana brangus, daug atsakomybės ir teisinių žinių reikalaujantis procesas, kuriam reikalinga profesionalaus teisininko pagalba. Advokatai samdomi ne tik pirkimo, pardavimo ar nuomos sandorio sudarymui, bet ir kitiems su nekilnojamojo turto rinka susijusiems procesams įgyvendinti. Nepamirškite, kad tinkamai parengta sutartis, sklandžiai išspręstos derybos ir tvarkinga dokumentacija palengvina nekilnojamojo turto valdymo darbus. Advokatai, sprendžiantys nekilnojamojo turto klausimus, teikia profesionalias konsultacijas, padeda priimti finansiškai … Continue reading Nekilnojamasis turtas ir advokatai: kada reikalinga teisininko pagalba?

virtuvės baldai

Virtuvės baldai: kaip vizualiai padidinti mažą virtuvę?

Dalis šiuolaikinių butų savininkų negali pasigirti didele ir erdve virtuve, todėl ieško interjero sprendimų, kurie leistų bent vizualiai padidinti jos erdvę. Įrenginėdami virtuvę, daugiausiai dėmesio skirkite jos funkcionalumui, gerai apgalvokite, kaip bus išdėstyti virtuvės baldai bei buitinė technika, kokios spalvomis dažysite sienas ir kaip bus įrengtas apšvietimas. Tinkamai suderinę šiuos elementus ne tik optiškai padidinsite virtuvę, bet ir sukursite jaukią ir funkcionalią aplinką maisto ruošimui … Continue reading Virtuvės baldai: kaip vizualiai padidinti mažą virtuvę?

nauji butai Vilniuje

Senas ar naujas butas?

Visi svajojame apie nuosavus namus. Jų poreikis tikrai neatsiranda tik užaugus. Vaikai žaidžia įsivaizduodami nuosavas pilis, studentavimo metais svajojame, kuomet išsikraustysime iš bendrabučio, vėliu svarstome realias galimybes. Nauji butai Vilniuje siūlo nebelaukti ir įgyvendinti savo norus. Viskas įmanoma, tik reikia labai norėti. Juolab – pasiūla egzistuoja. Deja, finansai ne visada leidžia svajones paversti realybe. Tokiu atveju verta apsvarstyti galimybę įsigyti senos statybos, jau padėvėtą butą. … Continue reading Senas ar naujas butas?

geodeziniai matavimai

Kas yra geodeziniai matavimai?

Ar kada nors esate vartę savo sklypo planą? Jei taip, tikriausiai pastebėjote, jog šalia visų brėžinių yra pateikti įvairūs duomenys. Visi šie skaičiai ir informacija padeda nustatyti savininko žemės sklypo ribas. Tai – geodeziniai matavimai. Šių matavimų procesas leidžia savininkui nustatyti savo turimos žemės dydį, jos ribas, užimamą plotą. Matavimai vyksta atsižvelgiant ir į sklype esančius statmenis bei įvairius žemės naudmenų kontūrus. Daugeliui gyventojų pats … Continue reading Kas yra geodeziniai matavimai?

Durys Vilniuje: kaip išsirinkti lauko duris?

Lauko durys – tai estetinis vaizdas, šiluma ir saugumas, kuris užtikrina, kad išvykę iš namų, rasite viską taip, kaip palikote. Šiandien lauko durų pasirinkimas ypač platus, todėl net ir išrankiausieji gali atrasti jiems patinkančio stiliaus ir dizaino duris. Visgi,  lauko durys Vilniuje bei kituose miestuose skiriasi savo medžiagomis ir eksploatacijos savybėmis, kurias būtina žinoti, prieš renkantis naujas lauko duris. Plastikinės durys – pasenusi naujovė Prieš … Continue reading Durys Vilniuje: kaip išsirinkti lauko duris?

Nauji butai Kaune: kokius perka dažniausiai?

Nors daugelis šalių nesureikšmina savo būsto ir nemato didelių problemų visą gyvenimą nugyventi nuomojantis, lietuviai, visgi yra kitokio mentaliteto. Mums savas būstas asocijuojasi su saugumu bei tvirtu pagrindu po kojom. Tokią išvadą galima daryti atsižvelgus į nekilnojamojo turto pirkimo augimą. Jis didesnis nei prieš krizinį laikotarpį 2008 – aisiais ir kasmet, norinčių turėti nuosavą būstą, atsiranda vis daugiau. Vien Kaune šiuo metu įgyvendinami net 7 … Continue reading Nauji butai Kaune: kokius perka dažniausiai?

Civilinės atsakomybės draudimas

Lietuvoje populiarios kelios draudimo rūšys, nors jų yra ir gerokai daugiau. Visiems vairuotojams privaloma draustis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimu, naujesnių ir brangesnių automobilių savininkai nevengia ir brangesnio Kasko draudimo, savo ateitimi besirūpinantys asmenys renkasi nelaimingų atsitikimų ar gyvybės draudimą, o savo būstą vertinantys ir saugantys žmonės susivilioja būsto draudimo pasiūlymais. Tačiau tik labai maža dalis žmonių renkasi kitus, mažiau populiarius draudimus, tarp kurių … Continue reading Civilinės atsakomybės draudimas