dizainas

Profesionalus šiuolaikinio verslo identiteto kūrimas

Be ko šiomis dienomis yra neįsivaizduojamas verslas? Bene kiekvienas į šį klausimą gali pateikti labai panašų atsakymą – šiuolaikiniam verslui yra gyvybiškai svarbu būti matomam internete. Tai suteikia galimybę daug lengviau pasiekti savo tikslinę auditoriją ir tapti žinomiems. Tačiau nepaisant to, vis dar yra nemaža dalis verslo savininkų, kuriems verslo identiteto kūrimas internete neatrodo toks reikšmingas ir svarbus. Tokiu atveju dažniausiai yra ignoruojama internetinės svetainės … Continue reading Profesionalus šiuolaikinio verslo identiteto kūrimas

pakuote

Ar pakuotė gali paskatinti pirkti?

Rinkodara (arba vadinamasis marketingas) – galingas ginklas, pirkėjams padedantis apsispręsti, įsigyti vieną ar kitą prekę, ar ne. Anot ekspertų, pirkti žmogus nusprendžia per mažiau nei sekundę. Taigi kaip turėtų atrodyti patraukli pakuotė, skatinanti įsigyti? Pirkėjų dėmesį pirmiausiai patraukia pakuotės spalva bei forma. Ar kada susimąstėte, kodėl vieni gaminiai tuoj pat atsiduria pirkinį krepšelyje? Kodėl vienos prekės ženklo produktą čiumpame greičiausiai, kai tuo tarpu į kitus … Continue reading Ar pakuotė gali paskatinti pirkti?

Google Adwords

„Google Adwords” reklama ir kuponų painiava

„Google Adwords” myli savo klientus, todėl juos nuolat stebina dovanomis. Tačiau tokios mažos, bet mielos dovanėlės kaip kuponai Lietuvoje sugebėjo tapti verslo objektu. Verslininkai nusprendė iš to pasipelnyti ir užsisuko tikras nesusipratimų verpetas. Kuponų magija Daug kas susigundo už 10 ar 30 eur. įsigyti 100 – o eur. vertės „Google Adwords” reklama kuponus. Juolab, ieškoti irgi toli nereikia. Toks pasiūlymas lyg užkerėtas vis iššoka prieš … Continue reading „Google Adwords” reklama ir kuponų painiava

remarketingas

Kaip veikia remarketingo reklamos?

Galvojantys kokią marketingo strategiją pasirinkti savo interneto svetainei, neretai praleidžia progą išbandyti ir alternatyvius, bet ne ką mažiau naudingus potencialių klientų pritraukimo būdus. Vienas iš tokių būdų – remarketingas. Šiuo metu tai yra itin populiarus pasirinkimas vien dėl efektyvumo – didžiausios bendrovės nuo tradicinių reklamavimosi būdų pereina būtent prie šio, nes jis padeda susigrąžinti buvusius lankytojus, kurie nieko dar neįsigijo. Trumpai tariant, tai strategija, kuria … Continue reading Kaip veikia remarketingo reklamos?

mobili versija

7 akiplėšiški priekaištai verslui – jūs kuriate BJAURIAS interneto svetaines!

Nevyniosime žodžių į vatą – lietuvių verslai internete atrodo bjauriai. Ne visi, tačiau dauguma. Ir ne dėl to, kad neturi pinigų naujoms svetainėms. O dėl ko? Apie priežastis – kiek vėliau. Dabar norime pateikti net 7 tiesmukus priekaištus verslui. Už teisybę nepykstama, o priekaištai protingų verslininkų yra išnaudojami teigiamiems pokyčiams, tad net nemanome atsiprašinėti už tai, ką pasakysime. Kur jūsų kontaktai? Atėjo laikas išnaikinti niekam … Continue reading 7 akiplėšiški priekaištai verslui – jūs kuriate BJAURIAS interneto svetaines!

SEO paslaugos

Kodėl verta naudotis SEO paslaugomis?

Norint išlikti konkurencingais internete, kiekvienos įmonės vadovai turėtų susirūpinti savo tinklapio SEO. Nežinantiems, kas tai yra, verta pasakyti, jog tai vienas iš svarbiausių komponentų šiuolaikinėje konkurencijoje internete. Tinklapio SEO – tai jo pritaikymas paieškos sistemoms. Vadinasi, jeigu jūsų tinklapio SEO yra gerai paruoštas tiek iš išorės, tiek iš vidaus, galima tikėtis gerų rezultatų – pagal jūsų norimus raktažodžius turėtumėte turėti tvirtas pozicijas Google ir kitose … Continue reading Kodėl verta naudotis SEO paslaugomis?

Kuo skiriasi gera reklaminė iškaba nuo blogos

Kiekvienas verslas turi komunikuoti su visuomene. Seniausias būdas tai daryti – per reklamą. Tačiau visi žinome, kad yra dviejų tipų reklamos: blogos ir ne tokios blogos. Taip, greičiausiai nei vienas žmogus nepasakytų, jog jam patinka reklama. Na, nebent reklamos agentūrų darbuotojai, tačiau ir jiems greitai atsibosta ir pradeda važiuoti stogas. Taigi, reklamos egzistuoja įvairiose medijose: spaudoje, radijuje, televizijoje. Lauko reklamos – vienos iš populiariausių. Kadangi … Continue reading Kuo skiriasi gera reklaminė iškaba nuo blogos

Kokia paskola yra išties pigi?

Prispyrus reikalui pasiskolinti dažniausiai nekreipiamas dėmesys į įmonės pavadinimą, beveik visuomet susikoncentruojama į  palūkanas, grąžinimo terminus bei kitas sąlygas. Trumpai tariant, svarbiausia atrasti, kur suteikiama reikiama pigi paskola. Be abejo, reikia pradžioje suprasti, kokia paskola yra pigi, ir atkreipti dėmesį, ar už to neslypi jokių papildomų mokesčių. Pavyzdžiui, bendrovės siūlydamos nedideles palūkanas gali paprašyti sumokėti administravimo mokestis, kuris gali sudaryti nemenką sumą, pavyzdžiui 5-10 procentų skolinamos … Continue reading Kokia paskola yra išties pigi?

Kam reikalinga ir kuo gali padėti skyrybų konsultacija

Skyrybų konsultacija gali palaikyti vieno ar abiejų partnerių sprendimus, norint užbaigti santykius. Ji skiriasi nuo santykių konsultacijos, kurios metu abu partneriai ieško būdų, kaip pagerinti savo santykius ir rasti būdų, kaip eiti kartu toliau. Kas tai yra skyrybų konsultacija? Konsultacijos metu skyrybu psichologas padės: Nuspręsti praktiškas skyrybų puses Nuspręsti poveikį kitiems šeimos nariams Nuspręsti baigtį vienas su kitu Sukurti būdus, kaip priimti sprendimus dėl ateities … Continue reading Kam reikalinga ir kuo gali padėti skyrybų konsultacija

Kokia parduotuvių įranga reikalinga norint imtis pardavimų verslo?

Jei esate namie, apsidairykite. Tikriausiai Jus, kaip ir visus kitus skaitytojus, supa visa galybė reikalingų ir nereikalingų daiktų. Tačiau šią erdvę Jūs pats ir susikūrėte. Jeigu esate šiuo metu darbe, taip pat peržvelkite, kaip darbdavys įrengė Jums darbo vietą. Galbūt ko nors trūksta, o gal kažko ir per daug? Jeigu šį straipsnį skaitote prabangioje kavinėje, tikriausiai matote, kad Jus supa restoranų iranga, jei prekybos centre, … Continue reading Kokia parduotuvių įranga reikalinga norint imtis pardavimų verslo?