Butas Vilniuje: kodėl vertą rinktis butą naujos statybos name?

Visi kartais pasvajojame apie savo nuosavą būstą, tačiau kai ateina ta diena, kai galime sau tą leisti, kyla klausimas: pirkti senos ar naujos statybos butą? Žinoma, ir vienas, ir kitas variantas turi savų pliusų ir minusų. Tad, pakalbėkime, kokius privalumus turi naujas butas Vilniuje, lyginant su senu.

butai vilniujeRenkantis butą, svarbiausių klausimu tampa pinigai. Retas žmogus, kuris šiandien gali įsigyti butą neėmęs paskolos, tačiau buto pirkimui naujame name paprastai suteikiamos palankesnės skolinimosi sąlygos. Paprasčiau tariant, galite tikėtis, kad bankas paskolins didesnę pinigų sumą, o jums prireiks mažesnio pradinio įnašo. Žinoma, kyla klausimas ar tai finansiškai išties naudinga? Taip, nauji butai Vilniuje nereikalauja tiek daug investicijų kaip seni. Vargu ar rasite naują butą, kuriame sienas graužia pelėsis, kuriam reikės griauti storas sienas, kad pakeistumėte išplanavimą. Naujas butas Vilniuje suprojektuotas, remiantis naujausiomis interjero tendencijomis, kurios atitinka šiuolaikinio žmogaus poreikius, todėl tikimybė, kad teks kreiptis pagalbos į statybininkus, išties nedidelė.

Dar viena priežastis, kodėl verta rinktis naują butą, yra autonominis šildymas. Tai reiškia, kad jūs nesate priklausomas nuo miesto šildymo sistemos, jūs pats galite reguliuotis temperatūrą kambariuose. Spustelėjus šaltukui, neteks kalenti dantimis nuo šalčio, o orams atšilus nereikės šildyti lauko per atvirus langus. Tad, sąskaitos už šildymą nebus tokios baisios, kurias kartais tenka mokėti senų butų gyventojams.

Be to, reikia atminti, kad seni pastatai jau ilgą laiką tarnavo žmonėms, todėl nieko nuostabaus, kad juose dažnai stringa liftai, prakiūra vamzdžiai, remontų metu dingsta elektra. Senas butas Vilniuje negali pasigirti didelėmis stovėjimo aikštelėmis, todėl automobilį tenka statytis tiesiog ant vejos. O tai iš karto gadina namo eksterjerą, sukelia daug nepatogumų ir ginčų tarp kaimynų, kad kažkas į „jo vietą“ pasistatė automobilį.

Šiuolaikiniai daugiabučiai projektuojami taip, kad užtektų vietos ir automobiliui, ir vaikų zonai, ir ramiam pasisėdėjimui lauke. Taip, jie brangesni, tačiau visi puikiai žinome, kad šiandien kokybė nėra pigus malonumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.