Įmonių steigimas Lietuvoje

įmonių steigimasLietuvoje galimi keli būdai užsiimti papildoma veikla ar verslu, už kuriuos reikia sumokėti mokesčius.Paprasčiausias yra individualios veiklos pažyma. Tai būdas, kuomet už savo veiklą kiekvienais metais žmogus turi sumokėti atitinkamą nustatytą procentą nuo visų su šia veikla susijusių pajamų per metus. Kiek sudėtingesnis variantas yra verslo liudijimas. Jis išduodamas stambesne veikla užsiimantiems žmonėms. Trečioji verslo pakopa yra įmonės steigimas, kuri įgalina ne tik mokesčių mokėjimą, tačiau ir darbuotojų įdarbinimo galimybes. Ne visiems žmonėms aišku, koks yra tas įmonių steigimas. Kiekvienam, norinčiam sukurti savo verslą, naudinga žinoti pagrindinius įmonės steigimo žingsnius.

Pavadinimas

Prieš kuriant įmonę, reikia sugalvoti, kuo ji bus išskirtinė ir kaip ji vadinsis. Pagal galiojantį Valstybinės kalbos įstatymą, visų Lietuvos įmonių pavadinimai privalo atitikti bendrosios lietuvių kalbos taisykles. Kai jau sugalvojote Jums patinkantį ir skambų pavadinimą, patikrinkite, ar tokis įmonė dar nėra užregistruota. Jei esate pirmieji – šaunu, rezervuokite pavadinimą registrų centre ir ženkite kitus žingsnius įmonių steigimo link.

Biudžetas ir dokumentai

Įmonės steigimas nėra labai sudėtinga procedūra, tačiau reikalauja daug kantrybės ir laiko. Jei jau išsirinkote įmonės pavadinimą ir žinote, kuo ketinate užsiimti, laikas pildyti dokumentus. Norint įregistruoti įmonę Jums reikės įmonės steigimo dokumento, įstatų ir kitų reglamentuotų dokumentų, kuriuos turi patvirtinti notaras. Be to, taip pat reikalingas banko išrašas, jog Jūsų įmonės sąskaitoje yra pradinis kapitalas – įstatymo numatyta suma – 10 00 litų.
Tai pagrindiniai žingsniai, be kurių įmonių steigimas Lietuvoje neįmanomas. Žinoma, jie yra ne vieninteliai. Prie jų prisideda ir atsakomybė surasti naujai įmonei buveinė ir buhalterio bei kitų darbuotojų įdarbinimas.

Profesionali pagalba

Ketinate įkurti įmonę, tačiau neturite nei laiko nei noro rūpintis šiais dokumentų tvarkymai ir kitais darbais? Patikėkite šias atsakomybes profesionalams ir šios srities specialistams. Įmonės, teikiančios buhalterines paslaugas ir kitą pagalbą įmonėms mielai sutvarkys šiuo dokumentus ir atliks reikalingus darbus už Jus. Jums tereikia surasti įmonę ir paaiškinti, kokie yra Jūsų verslo planai ir idėjos. Čia dirbantys žmonės žino, kad įmonių steigimas nėra toks paprastas. Darbuotojai, ne kartą tvarkė tokius ir panašius dokumentus, tikėtina, su šiomis užduotimis susitvarkys žymiai greičiau nei tai būtumėte padarę Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.