Ką būtina prisiminti kraustantis?

kraustymasis

Turbūt nėra žemėje žmogaus, kuriam nėra tekę (arba neteks) kraustytis iš vienos gyvenamosios vietos į kitą. Tokia jau mūsų prigimtis – ilgai užsibūti ten pat tiesiog negalime. Priverčia darbas, šeima, kitos aplinkybės. Galiausiai, visi juk kažkada išsikraustome iš tėvų namų, kaip kad paukščiai palieka savo lizdus. O procesas tai, neapgaudinėkime savęs, tikrai ilgas, varginantis ir nuobodus. Tačiau štai keletas vertų dėmesio patarimų, kaip paversti jūsų sekantį persikraustymą šiek tiek lengvesniu, malonesniu ir linksmesniu.

Baldų pervežimas – svarbiausias. Ne, ne, neturime omeny, kad baldai – svarbiausias turtas. Tiesiog jie patys masyviausi, nepatogiausi perkelti objektai jūsų namuose, todėl jų pervežimą reikia suplanuoti iš anksto ir labai detaliai. Neužmirškite išrinkti tų baldų, kuriuos lengva vėliau sudėti – taip sutaupysite nemažai laiko ir nervų. Taip pat pasirūpinkite, kad patys didžiausi baldai paliktų jūsų būstą pirmi. Šitaip atsiras daugiau vietos judėjimui, kai nešite kitus savo daiktus, o ir ant širdies lengviau, kai pats sunkiausias darbas bus jau padarytas.

Apsaugokite savo turtą. Kai baldų pervežimas apgalvotas ir sutvarkytas, ateina eilė kitiems, smulkesniems objektams, kurie telpa į maišus ir dėžes. Šioje vietoje taip pat verta pagalvoti į priekį: nedėkite dūžtančių, trapių daiktų, kaip lėkštės ar vazos, į vieną dėžę su vaiko žaislais ar virtuvės prietaisais. Taip ne tik garantuojate sau sumaištį, kai reikės viską iškrauti, bet ir rizikuojate sudaužyti ar sulaužyti savo turtą. Vertingus daiktus reikėtų atskirti nuo kitų, rūpestingai suvynioti į minkštą medžiagą ir transportuoti patiems, o ne patikėti krovėjams. Nors jie ir profesionalai, tačiau visos dėžės jiems vienodos, ir jie nebus atsakingi už sugadintą turtą.

Pasikvieskite draugus. Gal ir liksite skolingi didžiulę paslaugą, tačiau kraustymasis su draugų kompanija tampa daug linksmesnis ir produktyvesnis. Galite įsijungti muzikos, pasidaryti užkandžių ir gėrimų. Dėdami daiktus į dėžes ar maišus galbūt prisiminsite kokių linksmų istorijų, kurios privers juoktis. Kiekvieną nemalonus darbas – net baldų pervežimas – gali virsti linksma veikla, jei tik pakankamai to norėsite.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.