Kaip svarbių derybų metu nustatyti ar pokalbio yra klausomasi?

Slaptas pasiklausymo įrenginys, plačiau žinomas kaip pasiklausymo mikrofonas, dažniausiai yra miniatiūrinio radijo siųstuvo ir mikrofono derinys. Mikrofono naudojimas vadinamas pokalbių pasiklausymu, yra įprasta sekimo, šnipinėjimo ir policijos tyrimų technika.

Per visą šiuolaikinę istoriją šnipai naudojo gudrius prietaisus, kad surinktų žvalgybos informaciją, išvengtų persekiojimo ir pakenktų. Neabejotina, kad Holivudo filmai sužavėjo ir išaukštino šnipo gyvenimą. Tačiau XX amžiuje saugumo organizacijos, tokios kaip MI6 ir KGB, stengėsi kurti vis sudėtingesnius ir kūrybiškesnius savo agentų rengimo būdus.

Savarankiški elektroniniai slapto pasiklausymo įrenginiai buvo pradėti naudoti žvalgybos agentūrose šeštajame dešimtmetyje, kai technologija leido į santykinai mažą pakuotę įmontuoti tinkamą siųstuvą.

Taigi šnipai Antrojo pasaulinio karo, Šaltojo karo metu ir vėliau turėjo daugybę aukštųjų technologijų lauko prietaisų. Tačiau dabar viskas paprasčiau. Norint išgirti kieno nors tarpusavio pokalbius, galima pasitelkti šiuolaikišką mažą įrangą, kuri yra labai sunkiai pastebima ir gali būti pritvirtinta bet kurioje nepastebimoje vietoje. Tačiau kyla klausimas kaip apsisaugoti ir užkirti kelią bet kokiems slaptiems pokalbių pasiklausymams?  Kaip išlikti atsargiems?

Vienas paprasčiausių būdų, išsamiai apžiūrėti patalpą. Jeigu norite išvengti pasiklausymo, prieš pradedant pokalbius, patikrinkite patalpą, apžiūrėkite baldus ar po jais, kėdes, kompiuterius ir viską ką įmanoma esamoje patalpoje.  Žinoma, gali būti, kad įrenginių aptikimas bus sudėtingas ir jų nepavyks surasti, nes jie dažnai paslepiami labai gerai ir yra labai maži, todėl juos sunku pastebėti. Tuomet, norint užtikrinti saugumą, galite pasikvieti į pagalbą privatų detektyvą, kuris tikrai žinos visas slaptos įrangos gudrybes, taip pat kur ir kaip jos slepiamos. Tačiau, tokia paslauga gali kainuoti. Pasidomėkite kainomis ir rasite tikrai gerą spendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.