Keletas patarimų iš įmonės, kuri nuomoja mikroautobusus

nuomoja mikroautobususAuto nuomos paslaugų gali prireikti labai įvairiose situacijose. Vieni tokia paslauga pasinaudoja, kol jų nuosavas automobilis remontuojamas, kiti ­- komandiruočių metu. Lengvųjų automobilių nuomos aplinkybės šiek tiek skiriasi nuo specifinių automobilių nuomos. Bendrovė, kuri nuomoja mikroautobusus, pažymi, kad jų klientais būna įmonės, privatūs asmenys, draugų kompanijos. Standartiniame mikroautobuse dažniausiai telpa 8 keleiviai ir vairuotojas, taigi, šiaip važinėjimui po miestą vienas žmogus tokio automobilio nesinuomos.

Sutaupykite išlaidas transportui

Automobilių nuomos įmonės darbuotojai pabrėžia, kad turi vis daugiau klientų, kurie mikroautobusą nuomoja kelionėms su draugais, išvykoms su didesne šeima. Jeigu 6-8 žmonių kompanija sugalvoja savaitgalio išvyką po Lietuvą, jiems reikia kelių lengvųjų automobilių. Taigi, daug ekonomiškesnis variantas yra palikti savo automobilius namie ir visiems važiuoti vienu mikroautobusu. Taip, nuoma ir kuras kainuoja, tačiau tai bus vis tiek pigiau negu tuos pačius atstumus įveikti keliais automobiliais. Pavyzdžiui, jeigu nuoma vienai diena yra 45 eurai, tai 9 žmonėms šią sumą padalinus, tikrai piniginė stipriai nenukentės.

Išanalizuokite visas nuomos sąlygas

Pagrindinė automobilių nuomos sąlyga klientams yra vairuotojo pažymėjimas. Nuomos bendrovės darbuotojai perspėja, kad jeigu nusprendžiate, kad kelionės metu mikroautobusą vairuosite pasikeisdami, turite tai susitarti iš anksto. Išnuomojant automobilį yra tikrinamas jį vairuosiančio asmens vairuotojo pažymėjimo galiojimas, vairavimo stažas. Jei tai bus keli asmenys, tai viskas turi būti nurodyta ir suderinta nuomos sutartyje. Lygiai taip pat iš anksto apgalvokite kelionės maršrutą ir pasitikslinkite, ar nuomojamo automobilio rida yra ribojama, ar galima juo važiuoti į užsienio šalis, kokie įvykiai yra draudiminiai, kaip elgtis, kur kreiptis sugedus automobiliui.

Konsultuokitės su įmonės darbuotojais

Visko numatyti neįmanoma, tačiau auto nuomos specialistai pabrėžia, kad didžioji dalis nesusipratimų būna dėl elementaraus sutarties sąlygų neskaitymo. Kai ieškote, kur išsinuomoti automobilį Vilniuje, žiūrėkite ne tik į kainas. Pasižiūrėkite automobilio nuomos sąlygas, transporto priemonės pasiėmimo ir grąžinimo punktus. Pavyzdžiui, jeigu norite patogiai nuvažiuoti į Rygos oro uostą skrydžiui, tai nuomokitės automobilį įmonėje, kuri turi savo nuomos punktą Rygoje. Planuokite, susipažinkite su sąlygomis ir tik tada automobilio nuoma bus taupus ir patogus pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.