Nauji butai Kaune: kokius perka dažniausiai?

butai kauneNors daugelis šalių nesureikšmina savo būsto ir nemato didelių problemų visą gyvenimą nugyventi nuomojantis, lietuviai, visgi yra kitokio mentaliteto. Mums savas būstas asocijuojasi su saugumu bei tvirtu pagrindu po kojom.

Tokią išvadą galima daryti atsižvelgus į nekilnojamojo turto pirkimo augimą. Jis didesnis nei prieš krizinį laikotarpį 2008 – aisiais ir kasmet, norinčių turėti nuosavą būstą, atsiranda vis daugiau. Vien Kaune šiuo metu įgyvendinami net 7 naujų gyvenamųjų namų projektai. O nauji butai Kaune vis stipriau nukonkuruoja senos statybos namus.

Perka katę maiše. Ryškiai matomas didesnis pasitikėjimas naujai statomais namais. Jei anksčiau buvo galima matyti daug „broko“ ar nekokybiškų medžiagų, dabar jos atrenkamos kruopščiau, o bendrovės, besivaržančios dėl galimybės įgyvendinti vieną ar kitą projektą, stipriai konkuruoja tarpusavyje bei siūlo kokybiškas gyvenamąsias vietas. Todėl vis daugiau kauniečių butus renkasi dar tik statomuose namuose.

Pasitikėjimas – dar ne viskas. Žinoma, kad tokį pasirinkimą įtakoja ne vien pasitikėjimas statybų bendrove. Tokie butai – daug pigesni. Be to, jie parduodami su atlikta tik daline apdaila. Tai įtakoja mažesnę kainą, be to, suteikia teisę pačiam savininkui spręsti, kaip įsirengti naujus namus. Tokiu būdu galima tiksliai apskaičiuoti kaštus, sutaupyti. O svarbiausia – nereikės perdažyti nepatinkančios spalvos sienų ar keisti grindų.

Jei vogti – tai milijoną. Šį posakį galima pritaikyti ir kauniečių įsigyjamiems butams, nes šiuo metu paklausiausi erdvūs – virš 100 kv. m nauji butai Kaune. Šį pasirinkimą, ko gero, įtakoja pirkėjų amžius, nes paraiškas paskolai dėl naujo būsto įsigijimo, pateikia maždaug 30-35 metų žmonės, jau spėję sukurti šeimas ir besidairantys erdvių namų. Jie turi reikalingą įdirbį, pastovias pajamas, todėl sprendimas gyventi ne nuomojamame, o savame būste, atrodo logiškas.

Viskas pasiekiama ranka. Galima spėti, jog pirkėjų amžius taip pat įtakoja, jog didesnį pasisekimą turi tie gyvenamųjų namų projektai, kurie siūlo saugią aplinką, puikų susisiekimą su miesto centru. Atsižvelgiama, ar šalia yra darželis, mokykla, viešojo transporto stotelė.

Galima tik pasidžiaugti, kad šiuo metu įgyvendinama daug naujų, kokybiškų gyvenamųjų namų projektų, o nauji butai Kaune darosi vis populiaresni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.