Nišiniai vyriški kvepalai: truputis istorijos ir įdomių faktų

kvepalai verslininkamsDažnai sakoma, kad vyrai apie kūno priežiūros priemones ar kvepalus žino mažiau, nei dailiosios lyties atstovės. Ir iš tiesų – niekas nenuginčytų fakto, kad būtent kvepalai yra viena mėgstamiausių merginių bei moterų pokalbių tema. Vistik, tam tikrus faktus verta žinoti ir stipriajai lyčiai.

Neretai galvojama, kad nišiniai vyriški kvepalai, yra 21 amžiaus produktas. Nieko panašaus – pasirodo, nišiniai kvepalai buvo ypač mėgiami dar prieš 400 – 500 metų, be to,  šiuos gaminius mėgo ir karalienė Viktorija. Taigi, nišiniai kvepalai buvo skirti ne tik vyrams, bet ir dailios lyties atstovėms.

Kuo reikėtų vadovautis renkantis nišinius kvepalus? Verta pastebėti, kad šiuo atveju, tinka tos pačios taisyklės, kurios taikomos renkantis įprastus kvepalus. Pavyzdžiui, jei siekiate gaivumo, energijos pliūpsnio, tai reikėtų rinktis kvepalus, kuriuose dominuoja citrusinių vaisių aromatai; vertinantiems klasiką puikiai tiks sandalmedžio, muskuso, ambros, vanilės, šokolado aromatai; tuo tarpu jei ieškote lengvumo ir gaivumo, tiks jūros brizo, nupjautos žolės aromatai.

Kalbant apie nišinius kvepalus, reikėtų pastebėti ir tai, kad jie yra unikalios, originalios bei individualios kūrybos rezultatas. Nišinių kvepalų kūrėjai nepriklauso masinėms gamybos erdvei – kuria savitą ir atskirą. Visa tai pastebima ir sukurtuose aromatuose – nei vienas jų neprimins plačiajai masei skirtų gaminių. Taigi, jei savitumas  jums yra vienas svarbiausių bruožų, galite būti tikri – tinkamai parinkti nišiniai kvepalai jį puikiai išryškins.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad, jei šiuo metu planuojate įsigyti kvepalus, tačiau vis dar svarstote, kurią prekę – nišinius ar įprastus kvepalus pasirinkti, tikrai turėtumėte pasirinkti pirmąją variantą ir tam yra net keli svarūs argumentai. Visų pirma, nišiniai kvepalai yra pagaminti iš aukštesnės kokybės ingredientų. Antra – jų aromatas jus džiugins ilgiau nei įprastų kvepalai, ir trečia – kadangi tokio pobūdžio kvepalai yra limituoto leidimo, tai puikus pasirinkimas, siekiantiems unikalumo bei išskirtinumo. Na, o, jei jau ne kartą bandėte nišinius kvepalus, tai reikėtų ir toliau leistis į eksperimentus – tai puikus būdas atrasti naują aromatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.