Paprastas ir nemokamas būdas padidinti paieškos variklio reitingą

Ką galite padaryti dabar, kad padidintumėte savo paieškos variklio reitingą?

Na, pradedantiesiems, gaunamos nuorodos atlieka didžiulį vaidmenį, kai reikia užimti aukštą vietą paieškos sistemose. Kuo daugiau nuorodų nukreipia į jūsų svetainę iš kitų svetainių, tuo geriau. Paieškos sistemoms kiekviena gaunama nuoroda skaičiuojama kaip balsas už jūsų reitingą. Kuo aukštesnę vietą užima svetainė, tuo daugiau jos balsų verta.

Taip pat svarbu, kad šios svetainės būtų panašios į jūsų temą. Pavyzdžiui, jei jūsų svetainė sukurta remiantis fotografijos programine įranga, turėtumėte gauti nuorodą į svetaines, kuriose kalbama apie fotoaparatų įrangą arba fotografavimo patarimus.

Yra paprasta ir nemokama technika, kurią galite pradėti naudoti šią minutę, kad gautumėte daugybę įeinančių nuorodų į savo svetainę.

Išbandykite tai, atidarykite savo mėgstamą paieškos variklį ir įveskite šią frazę su kabutėmis: „žvejyba“ „add url“ . Paspauskite paieškos mygtuką ir rezultatuose atsiras daugybė svetainių, kurios leis į savo katalogą įtraukti savo svetainės nuorodą.

Kai kuriose iš šių svetainių jūsų nuoroda bus pridėta iš karto, o kai kurioms gali prireikti abipusės nuorodos, o tai reiškia, kad pridėsite jų nuorodą į savo svetainę. Abipusės nuorodos taip pat gali padėti įvertinti jūsų reitingą, nes jūs esate autoritetas, jei pateikiate nuorodas į kitas kokybiškas panašios temos svetaines.

Taikykite šią techniką savo svetainėje, pakeisdami raktinį žodį „žvejyba“ bet kokiu jūsų nišą atitinkančiu raktiniu žodžiu. Norėdami rasti dar daugiau svetainių, kuriose galima pateikti nuorodas, tarp pirmojo kabučių rinkinio pažaiskite su skirtingais raktinių žodžių deriniais.

Pavyzdžiai:

„futbolas“ „pridėti URL“

„futbolo apranga“ „pridėti URL“

„žvejybos reikmenys“ „pridėti URL“

„ledo ritulio įranga“ „pridėti URL“

„vestuvės“ „pridėti URL“

„vestuvinės prekės“ „pridėti URL“

„golfo įranga“ „pridėti URL“

„golfo paslaptys“ „pridėti URL“

„fitneso produktai“ „pridėti URL“

„nuotykių kelionės“ „pridėti URL“

Tada galite dar labiau išplėsti paiešką, pakeisdami „pridėti URL“ tarp antrojo kabučių rinkinio kitomis frazėmis, pvz., „pridėti nuorodą“ arba „pateikti URL“. Būkite kūrybingi ir išbandykite visus įmanomus derinius.

Pavyzdžiai:

„Pridėti svetainę“

„pridėkite savo nuorodą“

„Pridėti nuorodą“

„Pridėti svetainę“

„pateikti URL“

„pateikti svetainę“

„pateikti svetainę“

„pateikti nuorodą“

„nuorodos pateikimas“

„pasiūlyti nuorodą“

„pasiūlyti URL“

„rekomendavo svetainę“

„pasiūlykite savo svetainę“

„nuorodų katalogas“

„pridėti nuorodą“

„šaunios svetainės“

Pastaba: kartais šiose nuorodų katalogų svetainėse bus kita tekstinė nuoroda, kurią turite spustelėti, kad rastumėte pateikimo formą. Tokiais atvejais ieškokite tokių dalykų kaip „spustelėkite čia, kad pridėtumėte savo svetainę“ arba „pridėkite savo URL“ ir pan.

Jei norite supaprastinti savo svetainės nuorodų pateikimo į šimtus katalogų procesą, žymiai padidinti nuorodų populiarumą ir paieškos sistemos reitingą, labai rekomenduoju naują karštą produktą, pavadintą Nuorodų katalogo siuntėjas http://www.GetDirectorySubmitter.com

Šioje programoje jau integruota labai daug svetainių, į kurias galite pateikti savo nuorodą. Šios programos naudojimas yra puikus būdas išnaudoti savo laiką, leidžiant programai pačiai atlikti visus nešvarius darbus ieškant šių svetainių ir patiems jas pateikti.

Daugiau papasakotų SEO specialistai, kurių teikiamos SEO paslaugos yra veiksmingos ir efektyvios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.