Reklamos agentūra Nomadomas

Reklamos agentūra Nomadomas yra įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje, tačiau savo klientų ratą turi visoje Lietuvoje. Nomadomas teikia skaitmeninės reklamos paslaugas, kurios padeda atrasti savo auditorijas verslams interneto platybėse. Nomadomas agentūra yra įkurta buvusio Google darbuotojo, kuris savo patirtį kaupė Dubline ir Londone. Nomadomas darbuotojai yra profesionalai, baigę studijas užsienio bei Lietuvos universitetuose, bendradarbiaujantys su daugybę jau gerai žinomų ir dar tik pradedančių verslų Lietuvoje. 

Kas išskiria Nomadomas agentūrą iš konkurentų?

Nomadomas iš kitų agentūrų išsiskiria savo lankstumu. Nomadomas geba prisitaikyti prie kiekvieno verslo ir jo poreikių, bei paskirstyti turimą biudžetą efektyviai. Nesvarbu kokio dydžio yra jūsų galimas skirtis biudžetas, kiekvienam yra pritaikomi tinkami sprendimai. Nomadomas su savo klientais bendrauja atvirai ir be jokių paslapčių. Prie kiekvienos paskyros klientai turi prieigą, todėl patys gali stebėti atliekamus veiksmus ir tartis kaip pagerinti rezultatus ar klausti, jei kas neaišku. Nomadomas darbuotojai yra pasiekiami visuomet ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Kiekvienas veiksmas ir strategija yra logiškai pagrįsti ir Nomadomas darbuotojai gali padėti jums suprasti kodėl. Nomadomas agentūra gali pasiūlyti išsamias analizes, kuriose matysite kokie veiksmai yra efektyvūs, ką reikėtų patobulinti ir pakeisti. Nomadomas darbuotojai yra profesionalūs ir kūrybingi, todėl būtent tai ir atsispindės jūsų reklamose bei bendrame verslo įvaizdyje. 

Nomadomas paslaugos

Skaitmeninės reklamos agentūra Nomadomas siūlo įvairias paslaugas savo klientams. Nomadomas siūlo bendras vizualinio identiteto paslaugas: logotipų kūrimas, spalvų paletės parinkimas, svetainės sukūrimas, stilistinių detalių įvairiems panaudojimams sukūrimas. Taip pat vienas iš svarbiausių aspektų skaitmeninėje reklamoje yra socialiniai tinklai ir jų pateikimas. Nomadomas siūlo socialinių tinklų administravimo paslaugas, kurios padės pasiekti savo auditoriją ir ją išlaikyti susidomėjusią. Taip pat Nomadomas užsiima ir Google reklama. Ji yra labai svarbi kiekvienai įmonei, todėl jos paslaugos yra vienos dažniausių. Nomadomas kiekvienam savo klientui siūlo individualias strategijas. Toks lankstumas užtikrina efektyvų reklamos sklidimą ir pasiekiamumą. Skaitmeninė reklama yra tai, be ko šiuolaikinė reklama neapsieina, todėl kreipimasis į Nomadomas agentūrą gali padėti jums augti ir klestėti. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.