Renginių vedėjai dabar veiklą įteisinti gali itin greitai

renginių vedėjai KaunePradėjote domėtis renginių organizavimo veikla? Norėtumėte ir patys tai išmėginti? Turite žinoti svarbiausią taisyklę – renginių organizavimo srityje yra didžiulė konkurencija. Būtent dėl jos galite patirti konkurentų spaudimą. Tas spaudimas pasireiškia tuo, jog galite būti skundžiami mokesčių inspektoriams, jeigu veiklą vykdyti pradėsite neturint tam teisės. Tad, jeigu jums norisi teikti renginių organizavimo ar vedimo paslaugas, tuomet pradėkite nuo tokios veiklos legalizavimo. Kadangi Lietuva pasižymi tuo, jog savarankišką veiklą asmenims įregistruoti yra labai lengva, patariama to tiesiog nevengti. Įteisinimas truks viso labo kelias minutes. Praktiškai visi renginių vedėjai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose veiklas vykdo legaliai.

Būsimi renginių vedėjai veiklą įregistruoti gali per kelias akimirkas

Viskas ko reikia naujokui – galimybės prisijungti prie el. bankininkystės sistemos. Jums tiesiog reikės prisijungti prie „mano VMI portalo“ paskyros. Turėkite galvoje, kad jeigu ir nesate ten užsiregistravę, jūs tai padarysite jungdamiesi automatiškai. Trumpai tariant, kuomet jungiatės per minėtas sistemas, jūsų duomenys automatiškai panaudojami registracijai. Viskas vyksta labai greitai.

Prisijungus prie savo paskyros, turėtumėte pamatyti nuorodas, kurios veda į individualios veiklos registravimą. Štai, būtent individuali veikla pagal pažymą ir bus būdas įteisinti veiklą. Jums reikės užpildyti pateiktą formą – nurodysite tam tikrus duomenis, kurių reikalauja. Taipogi jums reikės nurodyti veiklos kodą. Jeigu nenutuokiate koks jis – kreipkitės į statistikos departamentą ar VMI ir viską sužinosite. Pateikus duomenis teisingai, jūsų veikla įregistruojama ir ją pradėti galite iš karto vos tik sulauksite patvirtinimo. Tas patvirtinimas trunka vos vieną darbo dieną ar kelias.

Veiklos išregistravimas yra toks pats kaip ir įregistravimas

Jeigu bus tokia situacija, kad matysite, jog renginių vedėjo duona yra ne jums, veiklą nutraukti galėsite lygiai taip pat lengvai, kaip ją įregistravote. Pateiksite tą pačią formą, tik jos pildymo metu panaikinsite veiklos laukelį ir tiek. Štai taip vyksta veiklos įteisinimas ir išregistravimas.

Svarbu – individualios veiklos pažyma reikalinga tam, kad galėtumėte legaliai vykdyti veiklą. Tad, nepamirškite, kad turėsite mokėti mokesčius kaip ir visi kiti mokesčių mokėtojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.