Senas ar naujas butas?

nauji butai VilniujeVisi svajojame apie nuosavus namus. Jų poreikis tikrai neatsiranda tik užaugus. Vaikai žaidžia įsivaizduodami nuosavas pilis, studentavimo metais svajojame, kuomet išsikraustysime iš bendrabučio, vėliu svarstome realias galimybes. Nauji butai Vilniuje siūlo nebelaukti ir įgyvendinti savo norus. Viskas įmanoma, tik reikia labai norėti. Juolab – pasiūla egzistuoja. Deja, finansai ne visada leidžia svajones paversti realybe. Tokiu atveju verta apsvarstyti galimybę įsigyti senos statybos, jau padėvėtą butą. Iš pirmo žvilgsnio jis atrodo kur kas pigesnis. Tačiau ar tai tikrai tiesa?

Nauji butai Vilniuje – užtikrinimas, kad įsigyta patalpa tikrai nesukels tokių problemų, kaip surūdiję vamzdynai, prasta ventiliacija ar susidėvėjusi santechnika. Niekas pirkėjams to nesako, o ir dažniausiai problemos iškyla tik kurį laiką pagyvenus bute. Štai čia ir kyla klausimas, ar tikrai pavyksta sutaupyti, kuomet perkama senos statybos butas? Tuo pačiu verta apsvarstyti ir remonto poreikį. Nauji butai Vilniuje sutvarkomi nuo pradžios iki galo: sienos, langai, lubos, grindys, durys… Įsivaizduokite, kiek papildomai pinigų teks investuoti tokiu atveju, jei norėsite viską pakeisti. Daugeliu atveju prie pirkimo sumos prisidės koks 10000 eurų. Tuomet gauname beveik panašią sumą, kaip perkant naują butą. Tik mažiau vargo, papildomo laiko, nervų ir panašiai. Kainos aspektu beveik esame tikri, kad nauji butai Vilniuje net pigesnis pasirinkimas.

Ieškant buto reikia įvertinti ir tokį aspektą, kaip kaimynai. Negalima ir jokiu būdu nesakome, kad senos statybos butuose gyvena asocialūs žmonės. Tikrai ne. Tačiau faktas tas, kad dažniausiai naujuose butuose įsikuria jaunos šeimos, kurios stengiasi sukurti bendriją. Taigi, galite būti tikri dėl savo kaimynų. Retas atvejis, kad pasitaikytų studentai, kurie neleis jums naktimis miegoti…

Nauji butai Vilniuje dažniausiai statomi užmiesčiuose, miegamuosiuose rajonuose, tad itin vertinami asmenų, kurie nori kuo ramesnio gyvenimo. Jei ir jūs pagaliau svajojate apie savo namus, kuriuose galėtumėte jaustis laimingi – nerasite geresnio pasirinkimo. Gyvensite tylą ir ramumą mėgstančioje aplinkoje, o iki miesto triukšmo automobiliu teks važiuoti vos dešimt minučių. Tobulas variantas tiems, kurie svajoja apie jaukius namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.