Šiuolaikinių vandens filtrų pagalba užtikrinamas kokybiškas ir švarus vanduo biurams

Egzistuoja didelė tikimybė, kad savo darbo vietoje jūs geriate per mažai vandens, bet jūs tikriausiai tai žinote. Tačiau gali būti, kad jūs nežinojote, jog nepakankamas skysčių vartojimas daro tiesioginį poveikį jūsų našumui darbe. Skaičiuojama, kad vidutiniškai žmogus darbe praleidžia 90 000 valandų. Ir nors vandens gėrimas darbe jums gali pasirodyti mažiausiai svarbus veiksnys jūsų kasdienių darbo užduočių atlikimui, vis dėlto, tai gali turėti ypatingai didelį neigiamą poveikį jūsų, kaip darbuotojo, efektyvumui.

Didžioji dalis žmonių per dieną nesuvartoja rekomenduojamo vandens kiekio. Tuo tarpu dehidratacija darbo metu gali sukelti galvos skausmus, sumažinti energijos lygį, pabloginti koncentraciją, sutrikdyti kvėpavimą ir sukelti kitus sveikatos sutrikimus. Laimei, padėti išspręsti šią opią problemą gali kokybiškas, švarus ir filtruotas vanduo biurams.

Vandens filtrai biurams užtikrina nuolatinį kokybiško ir filtruoto vandens tiekimą biuro darbuotojams. Šiuolaikiniai vandens filtrai biurams gali ruošti net keturių rūšių vandenį: šaltą, šiltą, kambario temperatūros ir karštą. Be to, galima pasirinkti vandens filtrą, kuris galėtų tiekti ir gazuotą vandenį. Esant tokių biurams skirtų vandens filtrų pasiūlai galima pamiršti apie didelių ir daug vietos užimančių vandens talpų sandėliavimą, papildomus nepatogumus ir nemenkas išlaidas, susijusius su jų keitimu. Vandens filtrai biurams naudoja tą patį vandenį, kuris tiekiamas į biurą per vandentiekio sistemą ar iš kito šaltinio.

Taigi, kai šiuolaikinė rinka mums šiandien gali pasiūlyti moderniomis technologijomis grindžiamus veiksmingus vandens filtravimo sprendimus, turinčius daug privalumų darbuotojams, verta apsvarstyti jų įsigijimą.

Svarbūs kokybiško vandens vartojimo darbe privalumai

Tam, kad kiekvienam verslo savininkui būtų lengviau suprasti, kokia yra kokybiško vandens vartojimo darbe nauda darbuotojams (ir pačiam verslui), naudinga išsamiau susipažinti su įvairia filtruoto vandens teikiama nauda.

Gerina koncentraciją

Paprastai biure kasdien praleidžiame nuo aštuonių iki devynių valandų. Vartojant nepakankamai vandens, po pirmųjų kelių valandų pradedame jausti nuovargį, darosi sunku tinkamai susikoncentruoti į atliekamas užduotis. Taip yra dėl to, kad mūsų smegenys nebegauna pakankamo kiekio maistingųjų medžiagų. Kadangi susilpnėja aprūpinimas krauju, maistingosios medžiagos į smegenis pernešamos kur kas lėčiau. Tuo tarpu vos pusė stiklinės vandens per kelias minutes gali padėti padidinti koncentracijos lygį.

Didina energijos lygį

Nepakankamas aprūpinimas maistingosiomis medžiagomis dėl vandens trūkumo organizme neigiamai paveikia ne tik smegenų veiklą, bet ir visas kitas žmogaus organizmo dalis. Dėl dehidratacijos sumažėja budrumas, žmogus jaučiasi išsekęs, dirglesnis, jam trūksta energijos. Laimei, pakankamas kokybiško vandens vartojimas padeda akimirksniu atkurti produktyvumą ir suteikia daugiau būtinos energijos.

Mažina streso lygį

Kai mūsų organizmui trūksta vandens, susiaurėja kraujagyslės, todėl didėja stresas, kurį patiria organizmas. Tai savo ruožtu padidina riziką darbo metu padaryti daug klaidų. Vanduo taip pat padeda iš organizmo pašalinti toksinus, kurių dalis yra atsakingi už didelį stresą. Be to, saldūs gėrimai, tokie kaip gazuoti vaisvandeniai ar sultys, iš tikrųjų gali padidinti stresą po to, kai juose esančio cukraus poveikis susilpnėja. Taigi, vartojant pakankamą kiekį vandens galime nesunkiai sumažinti streso lygį.

Padeda sutaupyti

Vanduo kainuoja gerokai pigiau nei sultys, gazuoti vaisvandeniai, kava ar kiti panašūs gėrimai. Jei biuras nuolatos aprūpinamas tokiais gėrimais, kiekvieną mėnesį verslas patiria didelius kaštus. Tuo tarpu, jei tokia praktika biure nėra taikoma ir darbuotojai patys perka minėtus gėrimus, jie taip pat kasdien patiria dideles išlaidas. Be to, paprastai vandenį iš čiaupo biure geria labai nedidelė darbuotojų dalis, todėl vandens buteliukuose pirkimas prisideda prie papildomų mėnesio išlaidų. Pasirūpinus, kad darbuotojai turėtų galimybę kasdien biure vartoti filtruotą ir sveiką vandenį, tokių išlaidų galima lengviau išvengti – juolab, kad pakankamas vandens vartojimas sumažina ir kavos, arbatos bei kitų gėrimų vartojimą.

Pagerina nuotaiką

Jei mūsų organizmas gauna pakankamą vandens kiekį, mes dažniausiai būname geresnės nuotaikos, esame mažiau dirglūs. Dirglumas ir jautrumas yra dažni dehidratacijos požymiai, kurie gali labai greitai pabloginti nuotaiką. Todėl paprastas būdas viso to išvengti yra vartoti pakankamai vandens.

Malšina galvos skausmus

Stresas sukelia arba sustiprina galvos skausmus ir migreną. Dažnai tokiais atvejais žmonės griebiasi vaistų nuo galvos skausmo. Tačiau dažna reguliariai kylančių galvos skausmų priežastis yra būtent organizmo dehidratacija. Todėl, jei pajutę galvos skausmą pirmiausia išgertumėte stiklinę vandens, tikėtina, kad nereikėtų griebtis tablečių. Be to, dehidratacija didina raumenų mėšlungio ir sausgyslių patempimo riziką.

Padeda lengviau laikytis sveikos mitybos plano

Dažnai po ilgos darbo dienos palikę biurą jaučiamės labai išalkę ir nieko nelaukdami skubame į užkandinę ar griebiamės nesveiko maisto. Tokiais atvejais visas mūsų sveikos mitybos planas pavirsta beprasmiu. Tačiau, jei vos tik pajutę alkį ir norą jį numalšinti nesveiku maistu, išgertume stiklinę vandens, jau po dešimtiems minučių tokio didelio alkio mes nebejaustume.

Pabaigai

Visi jau minėti dehidratacijos veiksniai turi tiesioginį neigiamą poveikį darbuotojų kasdieniam darbo našumui ir bendrai jų savijautai. Todėl ypatingai svarbu užtikrinti, kad būtų vartojamas filtruotas, kokybiškas ir sveikas vanduo biurams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.