Tarptautinių tarifų įvairovė

pokalbiai užsienyjeDažnai keliaudami į Europos ar kito žemyno šalis susimąstome apie mobiliojo ryšio paslaugas jose. Šiais laikais tai nekelia jokio įspūdžio, tačiau tarptautiniai tarifai kiekviename regione labai skiriasi. Kainos užsienyje svyruoja, o skambučiai iš vienos valstybės į kitą be abejonės apsunkina keliaujančio žmogaus finansus. Tad kaip pažaboti šį nemalonų ir kartais net gniuždantį tarifą?

Pokalbiai. Skambučių kainos Lietuvoje yra tikrai nedidelės. Įvairūs didžiųjų ryšio operatorių teikiamos paslaugos užtikrina efektyvų taupymo būdą. To dėka skambinti galime kiekvieną dieną ir už tai nepermokėti. Deja, skambinti iš Lietuvos į užsienyje yra neprotinga, nes paprastai tam taikomi daug didesni tarifai. Sutaupyti tokiu būdu nepavyks, nebent būtų kitas sprendimas, o jis yra. Tai tarptautinės tarptinklinio ryšio paslaugos (angl. roaming). Jų dėka galima sutaupyti ir palenkti tarifus mūsų, vartotojų, naudai.

SMS žinutės. Pokalbiai užsienyje tarptinklinio ryšio dėka padeda sutaupyti, tačiau vien tuo neapsiriboja. Tiesa, susisiekti vieno paprasto skambučio pagalba yra paprasta, tačiau ne visuomet patogu. Kartais užtenka parašyti mažą SMS žinutę. Bėda ta, jog čia taip pat taikomi gana dideli tarifai. Parašyti pigią trumpąją žinutę įmanoma roamingo pagalba. Čia galima taip pat sutaupyti.

Duomenų perdavimas. Duomenų parsisiuntimo kainos vien Lietuvoje yra nemažos, tačiau taikydami įvairius operatorių planus galime sutaupyti. O kaip užsienyje? Čia tarptautiniai tarifai nieko neaplenkę siūlo pasinaudoti GPRS ryšiu už itin palankius įkainius. Išmaniųjų telefonų pagalba galėsite lengvai skaityti naujienas savo įrenginyje ir užtikrinti pasiekiamumą visos paros metu.

Ir visa tai įsigijus mažą išankstinio mokėjimo SIM kortelę, kurios pagalba aktyvuosis automatiniai šių paslaugų tarifai. Tai gali padėti sutaupyti net iki 90% išlaidų! Daugelis įeinamų skambučių taps tiesiog nemokami, o išeinamiems bus taikomi nepaprastai palankūs įkainiai. Tokios pat sąlygos galioja ir SMS žinutėms. Dar niekada bendrauti užsienyje nebuvo taip paprasta.

Išmėginti šiuos tarifus gali kiekvienas, juk šiandien tai paprasta. Keliautojai nuo šiol gali sutaupyti nemažai išlaidų ir pagerinti bendravimo sąlygas su savo draugais ir artimaisiais. Visa tai yra paprasta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.