vasarinės padangos

Vasarinės padangos – kaip ir kada jas reikia rinktis?

Mielieji skaitytojai, šiandien, norime jums papasakoti apie tai, kaip reikėtų rinktis vasarines padangas, kokie yra patys pagrindiniai kriterijai, taip pat mes norime paminėti ir tai, kad yra tinkamas laikas pirkti tokias padangas, o sakant, kad tam yra tinkamas laikas, norime pasakyti, kad taip yra todėl, kad kaina būna kur kas mažesnė, todėl tokiu būdu galite sutaupyti pinigų. Taigi, šiandien norime jums papasakoti apie tai, o … Continue reading Vasarinės padangos – kaip ir kada jas reikia rinktis?

padangos

Padangos: kaip jas pasirinkti?

Jeigu nusprendėte įsigyti naujas padangas, kaip jas reikėtų rinktis, kokius dalykus vertėtų apgalvoti? Pirmiausia, svarbus padangų dydis, tai yra padangos skersmuo, plotis ir aukštis. Padangų skersmuo turi būti toks, ant kokio dydžio ratlankių jas montuosite. Skersmuo žymimas R raide ir coliais. Plotį ir aukštį galima pasirinkti, tačiau rekomenduotina nenukrypti nuo gamintojo siūlomo dydžio. Visada būtina atkreipti dėmesį į greičio indeksą. Jis nurodomas raidėmis ir reiškia … Continue reading Padangos: kaip jas pasirinkti?

sunkvezimiu padangos

Sunkvezimiu padangos naujai sezono pradžiai

Kelių eismo taisyklės griežtai apibrėžia punktą, jog nuo  lapkričio 10 d. iki balandžio 1 d. draudžiama eksploatuoti lengvuosius automobilius su vasarinėmis padangomis. Ši taisyklė apibrėžia ne tik lengvąjį transportą, bet ir sunkvežimius, todėl artėjanti nauja sezono pradžia įpareigoja pasirūpinti naujomis padangomis. Sunkvezimiu padangos atlieka itin svarbią funkciją transporto priemonės valdymui, todėl svarbu žinoti, kodėl jų keitimas yra toks svarbus žingsnis vairuotojams. Tirpstantis sniegas rodo ne … Continue reading Sunkvezimiu padangos naujai sezono pradžiai