Kambarių nuoma Druskininkuose – kambariai ar apartamentai

Atostogas Druskininkuose galima susiorganizuoti gana nebrangiai, tačiau iš pat pradžių reiktų nuspręsti, kokio apgyvendinimo norite. Variantų yra keletas, kuriuos dabar norėtume ir apžvelgti. Kambarių nuoma Druskininkuose yra didelis verslas, tad sau tinkančių pasiūlymų gali tikėtis ir ypatingai aukštus ir smulkmeniškus reikalavimus keliantys poilsiautojai iš Lietuvos ir užsienio.

1 variantas. Paprasto vieno kambario nuoma. Tai bene pigiausias apgyvendinimo būdas, kai išsinuomojamas tik vienas kambarys bute arba svečių namuose. Tokio kambario kaina asmeniui būna 20-40 litų, kaina priklauso nuo nakvojamų naktų skaičiaus, savaitės dienų.  Toks kambarys yra skirtas pernakvojimui, o ne ilgesniam gyvenimui, tad ypač paklausus vasaros laikotarpiu. Žiemos laikotarpiu – kiek mažiau.

2 variantas. 2 kambarių apartamentų nuoma. Apartamentai su atskiru įėjimu yra paprastai kiek prabangiau įrengti. Tad jų kaina svyruoja nuo 80 iki 200 litų parai. Skaičiuojama, kad gyvens dviese, už papildomus žmones gali tekti primokėti po 20 litų. Apartamentuose dažnai būna ir virtuvėlė, tad jie labiau tinkama šeimoms gyventi, nes taip galima sutaupyti maistui.

3 variantas. Kaimo turizmo sodyba. Pačiuose Druskininkuose kaimo turizmo sodybų nėra labai daug, tačiau aplink jų tikrai nemažai. Parai kaimo turizmo kaina gali būti 350-500 litų, tad rekomenduojama čia vykti esant didesnei žmonių grupei. Paprastai už tokią kainą galima rasti kaimo turizmo sodybas priimančias 10 žmonių. Taigi, rinkite draugus ir važiuokite į kaimą šalia Druskininkų.

4 variantas. Sanatorijos kambariai. Tai itin patrauklus variantas, nes dvivietis kambarys su 5 procedūromis ir maitinimu 3 kartus per dieną kainuoja apie 180 litų. Sunku pasakyti, kuri dalis yra už apgyvendinimą, bet turint omenyje, kad gaunamos dar ir 5 procedūros bei pusryčiai, pietūs ir vakarienė, tai tikrai neblogai.

5 variantas. Viešbučiai. Tai 3-4 žvaigždučių viešbučiai su pusryčiais. Kainos čia svyruoja pagal viešbučio lygį – nuo 100 iki 350 litų už parą. Viešbučiai ir svečių namai dar gali pasiūlyti savo klientams tam tikras nuolaidas sveikatingumo procedūroms ir pramogoms, tad reiktų pasidomėti, kokių privalumų suteikia kiekvienas viešbutis.

Kaip matote, kambarių nuoma Druskininkuose klesti, nes čia klientai gali gauti labai įvairių apgyvendinimo variantų ir paslaugų. Svarbu tik kad pinigų pramogoms pakaktų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.