Buhalteriniu paslaugu kainos

Dažnam verslo atstovui besirenkant buhalterines paslaugas gali atrodyti, jog siūlomos kainos yra neproporcingai didokos. Taip gali pasirodyti ypač tuomet, kai prieš tai jau reikėjo pirkti tik privačių buhalterių paslaugas. Jeigu palygintume vienos buhalterinės įmonės kainininką su kitomis, kainos skirtumas taip gali atrodyti nesuprantamas, tad rekomenduojama atidžiai domėtis kokios paslaugos bus suteiktos už esamas kainas, o už kokias gali prireikti mokėti papildomai. Buhalteriniu paslaugu kainos visada turėtų būti rimtas kriterijus, renkantis tokio pobūdžio paslaugas.

buhalteriai

Buhalteriniu paslaugu kainos

Niekada nederėtų pamiršti ir to, jog vos pasisamdžius buhalterinių paslaugų įmonę, jai prireiks atlikti tam tikrą pasiruošimą: pirminių dokumentų įvedimą į apskaitos programas, įsakymų ar dokumentacijų įforminimą ar kitokio pobūdžio darbus, kurių turėtų prireikti tik pirmiesiems mėnesiams. Privačiai nusamdyti buhalteriai visada geba atlikti net papildomus darbus, bet ne visuomet gali noriai imtis tokio darbo kaip sąskaitų išrašymas ar pan.

Kadangi kai kurių buhalterinių įmonių specialistai būna turintys gerokai daugiau patirties, todėl gali pasiūlyti ir gerokai daugiau funkcijų, bet už atliktus darbus gali būti pareikalauta papildomo užmokesčio. Tokiais atvejais buhalteriniu paslaugu kainos turi būti tas klausimas, kuris tiesiog privalo būti aptartas iš anksto.

Kainų kriterijus

Ypač dažnai papildomi mokesčiai būna imami už konsultacijas, tad nereikėtų pamiršti pasidomėti kokio laiko bei koks skaičius konsultacijų bus atliktas už nurodytas buhalterinės apskaitos atlikimo kainas. Be to, pasitaiko tokių įmonių, kurios naudojasi keliais tarifais – fiksuota kaina (pritaikoma įmonėms, išlaikančioms pastovias veiklos apimtis) ir kintanti (įmonėms, vykdančioms sezoniniškus  darbus). Kitos įmonės gali įvardinti kainą ir atsižvelgdamos į verslo apimtis.

Yra tokių buhalterinių įmonių, kurios leidžia patiems rinktis funkcijas už kurias bus sumokėta, o ne vien konkrečius paslaugos paketus už nustatytas kainas. Pažangiausios technologijos geba sutaupyti gausybę vertingo laiko, bei saugo nuo papildomų popierizmų ar skaičiavimo ir loginių klaidų, atsirandančių visą apskaitą atliekant raštu.

Sąlygos – iš anksto

Pačios naujausios technologijos turėtų be jokios išlygos atspindėti tarptautinį apskaitos standartą. Niekada nereikėtų bijoti pasidomėti ir pačios programos valdymu ir galimybėmis, kadangi kai kurios galėtų padėti analizuoti buhalterinę informaciją net pačioms įmonėms.

Buhalteriniu paslaugu kainos, kaip ir siūlomų paslaugų pobūdis visais atvejais turėtų diktuoti būsimą pasirinkimą. Žinoma, kad ir ką būtų nuspręsta samdyti, reikia iš anksto pasirengti sutartį ir kruoščiai išstudijuoti jos sąlygas, kad nei viena pusė nepatirtų jokių siurprizų.

„Jugma“ rekvizitai:

8 657 64300
Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308
info@jugma.lt
https://jugma.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *