Dovanėlės vestuvių liudininkams: 5 idėjos

Tikrai ne visiems yra priimta atsidėkoti dovanomis už tai, kad jie pabuvojo sąjungos liudininkais. Tačiau ši graži tradicija tikrai turėtų būti puoselėjama. Net yra sakoma, kad įteikus liudininkams tinkamą dovaną – ji garantuos jums laimę ir sėkmę santuokoje…

Kad ir kaip ten bebūtų – atsidėkoti verta. Juk vestuvių atributika nėra brangi, tačiau jos įteikimas yra malonus gestas, kuris parodo artimiems, kad jie Jums yra svarbūs.

Nežinote, ką padovanoti? 5 idėjas pateiksime straipsnyje.

1.    Graviruota statulėlė iš stiklo

Jeigu norisi padovanoti tokią dovaną, kuri ne tik puoš gavėjų namus, tačiau ir skleis šilumą – verta dovana turi būti graviruota. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas yra įvairios statulėlės iš stiklo. Jos labiausiai akis traukia savo elegancija bei jaukumu. Gali būti graviruotos užrašais, kurie yra iškart skirti liudininkams arba tėveliams, arba galima užsisakyti graviūras pagal Jūsų poreikius.

2.    Graviruoti vazonėliai

Kalbant apie graviūras – jomis galima papuošti bet kokius atributus. Praktikas yra vazonėliai. Juose gali būti auginamos pačios nuostabiausios gėlės, kurios ir po daugelio metų primins – kas jas įteikė. Juk geriausios dovanos ir yra tos, kurios skoningai apjungią stilių su funkcionalumu.

3.    Graviruoti inkilėliai

Taip pat verta dovanoti inkilus, kurie irgi gali būti graviruojami norimu užrašu. Tai yra labai jauki, skoninga dovana. Tuo pačiu ir labai naudinga, kadangi tampa gyvenamąja vietą laisviems paukščiams. Argi tai nėra simbolis?

4.    Skoninga dėžutė

Galiote dovanoti dėžutę, kurioje bus saldainiai arba pinigai. Šiuo atveju svarbiausia yra dėžutė, kadangi ant jos bus žodžiai išsaugantis konkrečios šventės akimirkas: datas, vardus ir t.t.

5.    Įrėminta padėka

Galiausiai, klasika – įrėminta padėka. Dažniausiai graviruota, tačiau galima pirkti ir rašytą. Žodžiai gali būti Jūsų arba kur kas paprastesnis sprendimas yra iškart jau pagamintą, universalią.

Dovanos tėvams per vestuves, liudininkams, draugams… – smulkmenos. Tačiau tikrai labai jaukios ir malonios, galinčios padėti sukurti itin jaukią šios gražios šventės aurą. O mažos smulkmenos ir kuria šventę. Pastaroji – daugeliui žmonių viena svarbiausių gyvenime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *