Edukologijos ir verslo bendradarbiavimo patirtys parodoje „Studijos 2016“

2016 m. vasario 4 d. 14.15 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ parodos „Studijos 2016“ metu vyks Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) organizuojamas renginys „Edukologijos ir verslo bendradarbiavimo patirtys: interaktyvūs edukaciniai žaidimai ikimokykliniame ir pradiniame ugdyme“, skirtas ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams, praktikams ir studentams. Pristatymą rengia LEU atstovai: Leonas Kleniauskas, prof. dr. Ona Monkevičienė, doc. dr. Kristina Stankevičienė, lekt. dr. Birutė Autukevičienė.

paroda ir mokymasis

Renginyje bus pristatomos „LEGO Education“ metodikos ir jų taikymas pradiniame ugdyme. Šiomis metodikomis siekiama sudominti vaikus gamtos mokslais ir technika taip, kad smalsumas dar ilgai išliktų. Tokiu būdu stengiamasi spręsti Lietuvai ir visam pasauliui aktualią jaunimo domėjimosi šiais mokslais problemą. Pristatymo metu LEU pradinio ugdymo studijų programos studentai demonstruos „LEGO Education“ priemonių panaudojimo galimybes ir kaip ugdyti mokinių programavimo, technikos kūrimo, problemų sprendimo, tyrinėjimo ir atradimo gebėjimus.

Taip pat bus pristatomi LEU kartu su verslo partneriais UAB „MultimediaMark“ sukurti nauji interaktyvūs animaciniai žaidimai ikimokyklinio amžiaus vaikams. „SaulyTUČIAI“ – interaktyvios pasakėlės, skirtos ugdyti 3–4 metų vaikų pažintinius, komunikacinius, meninius, sveikatos ir socialinius gebėjimus. „Žaliasis tyrinėtojas“ – interaktyvios užduotys, skirtos ugdyti priešmokyklinio amžiaus vaikų kompetencijas, numatytas nacionalinėje programoje. Pristatymo metu bus skaitomas pranešimas apie inovatyvius interaktyvius didaktinius metodus ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus. Bus galima stebėti prie interaktyvios lentos žaidžiančius vaikus ir patiems prie jų prisijungti.

Paroda „Studijos 2016“ vyks vasario 4–6 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius). Joje visas 3 dienas veiks LEU stendas, kuriame universiteto atstovai konsultuos moksleivius, jų tėvus ir pedagogus, norinčius daugiau sužinoti apie studijas LEU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *