Finansų direktorius padės užtikrintai jūsų verslui judėti sėkmės link

finansu direktoriusDaugelis, kurie pradeda verslą, mano, kad finansu direktorius yra tik didelė prabanga, bet ne būtinybė. Kam samdyti kitą žmogų, kai viską galite sutvarkyti pats? Bet ar iš tiesų galite, ar turite pakankamai kompetencijos ir patirties tinkamai tvarkyti savo finansus, o ką jau kalbėti, kad paroje yra tik 24 val. į kurias turi tilpti ne tik jūsų verslo strategijos įgyvendinimas, tikslų siekimas, bet ir asmeninis gyvenimas ir tokia „smulkmena“ kaip miegas.

Taigi, norėdami palengvinti jūsų kasdienybę pristatome dar pakankamai jauną ir mažai girdėta paslaugą – finansų direktoriaus nuoma. Iš pirmo žvilgsnio galima nuomotis butą, automobilį, bet ne direktorių. Kita vertus, ši paslauga išties labai naudinga pradedančiajam verslui, kurios dar neturi pakankamai lėšų samdyti finansų direktorių pilnu etatu, tačiau norėtų, kad jų finansu valdymas būtų atliktas skrupulingai ir profesionaliai. Kaip vyksta šis bendradarbiavimo procesas? Jūsų „išnuomotas“ specialistas su jumis bedraus ir nuotoliniu būdu, ir tiesiogiai, tiesiog apsilankant įmonėje, dalyvaus jūsų įmonės susirinkimuose, o esant reikalui vyks kartu pas verslo partnerį ar trečiąją šalį.

Be to, atminkite, kad finansų direktorius  turi gerokai daugiau patirties už jus, jis jums pateiks analitinius sprendimus ir patarimus, palengvins darbą su finansinėmis institucijomis, pagelbės derybų su pirkėjais ir tiekėjais metu, sustyguos įmonės biudžetą ir pan. Tai reiškia, kad jūsų įmonės finansų valdymas bus visiškai kontroliuojamas ir prižiūrimas, o jūs tuo metu galėsite susikoncentruoti ties pačios įmonės veikla, pelno siekimu ir sėkmingų gyvavimu.

Kita vertus, ši paslauga naudinga ir iš praktinės pusės, „išnuomotas“ finansų direktorius nereikalauja atskiro kabinėto, jam nereikia pirkti darbo įrangos – kompiuterio, skenerio, spausdintuvo ar telefono, jums nereikėti mokėti už jo kvalifikacijos kėlimo kursus, kadangi kiekvienas teikiantis finansų direktoriaus paslaugas yra suinteresuotas savarankiškai tobulėti, nes tik nuo to priklauso jo paklausa. Ir galiausiai, dėl naujo etato jums nereikės keisti įmonės struktūros, o svarbiausia, kad jūsų neįpareigoja darbo kodeksas, specialisto pagalba naudojatės tik tiek, kiek jums reikia. Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *