Kaip pasirinkti tinkamus verslo analitikos įrankius?

Šiandien yra daugybė verslo organizavimo galimybių. Daugelį aspektų galima sekti ir analizuoti, kad būtų gauta vertingų įžvalgų tolimesniam bei sėkmingam verslo vystymui. Verslo žvalgybos ir analizės įrankiai šiuos procesus sėkmingai koordinuoja ir atlieka. Dabar belieka pagrindinis klausimas: kaip pasirinkti tinkamą įrankį?

Kas yra verslo žvalgybos įrankis?

Tai programinė įranga, kuri suteikia galimybę lengvai modeliuoti, analizuoti ir susisteminti skirtingus duomenis.

Verslo žvalgybos programinė įranga sujungia visus verslo duomenis iš saugyklų. Naudojant šiuos įrankius galima lengvai atsakyti į sudėtingus klausimus, į kuriuos dažnai yra sunku naudojant įprastą skaičiuoklę. Pvz.: Galima nustatyti sumažėjusio produkto pardavimo modelį, pasikeitus rinkodaros išlaidoms. Taip pat pamatyti, kad vienos asortimento produkto pardavimas užgožia kito produkto pardavimą.  

Kaip pasirinkti tinkamus verslo analitikos įrankius?

Prieš pasirenkant analizės platformą IT padaliniai ir suinteresuotos šalys turi suprasti, kokie duomenys bus analizuojami ir kokių rezultatų norima pasiekti. Tad, kokie turėtų būti tolimesni veiksmai renkantis įrankį?

  • Analizės platformų palyginimas

Kad produktas būtų priskirtas analitikos platformai jis turi apimti penkis pagrindinius elementus: duomenų paruošimą, duomenų moduliavimą, duomenų maišymą, duomenų vizualizaciją ir įžvalgų pristatymą.

Kita svarbus dalykas, kurio reikia nepamiršti, funkcijų ir įrankių palyginimas atskiruose įrankiuose. Galima pasirinkti dvi platformas, kurios konkrečiai patenkins verslo poreikius. Tada pagalvoti apie savo dabartinius ir norimus pasiekti įmonės rezultatus. Ir pagal įmonės išteklius pasirinkti vieną, tinkamiausią įrankį. Daugiau informacijos apie įrankius ir jų privalumus: www.analitika360.lt.

  • Atsižvelgti į dalykus, kuriuos turi turėti kiekviena gera sistema

Verslo analitikos įrankiai privalo teikti įspėjimus, pagrįstus pagrindiniais veiklos rodikliais. Tai naudinga, norint įsitikinti ar visi įmonės tikslai yra sklandžiai įgyvendinami.

Taip pat sistema turi turėti nuotolinę prieigą, kad visi duomenys būtų lengvai ir greitai prieinami vartotojams.

Ir žinoma, įrankis turi būti suderinamas su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Kuo atviresnė yra platforma, tuo geriau ir efektyviau ji bus išnaudojama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *