Kaip pasirinkti vyrišką rankinę?

Rankinė dažnam mūsų asocijuojasi su moteriškos aprangos aksesuaru. Tačiau pastaruoju metu vyrai taip pat norisi jaustis patogiai. Kišeniuose sugrūstos piniginės, raktai, asmens dokumentai ar kiti svarbūs dalykai tikrai to patogumo nesuteikia. Būtent dėl šios priežasties vis daugiau vyrų įsigyja madingas ir patogias vyriškas rankines. Šiandien vyriškos rankinės savo stilingumu ir funkcionalumu niekuo nenusileidžia moteriškoms.

Šiomis dienomis vyrai mados tendencijomis domisi ne ką mažiau nei moterys. Ši tendencija pastebima ne tik gatvėse, bet ir internetinėje prekyboje. Vyrišku drabužių ir aksesuarų pardavimai  auga su kiekviena diena. Kalbant apie vyriškas rankines, reikia pasidžiaugti, jog vyrai ieško ne tik patogaus būdo susidėti reikalingus daiktus, bet ir domisi mados tendencijomis.

Svarbūs kriterijai renkantis vyrišką rankinę

Jeigu tvirtai nutarėte įsigyti rankinę, pirmiausia gerai apgalvokite, kur ją dėvėsite. Tai labai svarbu, nes tikrai prireiks skirtingo stiliaus rankinių jeigu ją nešiosite mieste, laisvalaikio išvykoje ar keliausite į darbą ofise. Tokiais atvejais labai skirsis gaminio spalva, dydis ir, be abejonės, stilius.

Kitas svarbus kriterijus – jūsų turimų drabužių stilius. Įsigykite  tokią rankinę, kuri derėtų prie daugelio jūsų drabužių, stiliaus, jį pagyvintų, įneštų naujų spalvų. Jeigu mėgstate skirtingomis progomis pasipuošti visai skirtingo stiliaus drabužiais, o rankinę norisi turėti visuomet, tuomet pagalvokite apie keletą pirkinių.

Dar vienas labai svarbus kriterijus – sezoniškumas. Vargu ar šaltą žiemos dieną prie žieminio palto derės ryškesnių spalvų tekstilinė rankinė. Be to, toks gaminys gali lengvai peršlapti pakenkdamas viduje esantiems daiktams. Žiemą visuomet skoningai atrodys solidi natūralios odos klasikinės formos vyriška rankinė.

Investuokite į kokybę ir universalumą

Jeigu pageidaujate išskirtinai klasikinės rankinės, tinkančios prie griežtos aprangos, tuomet taupyti tikrai nevertėtų. Rinkitės brangią, garsaus prekės ženklo solidžią natūralios odos rankinę. Tikrai neprašausite pro šalį. Tuo atveju, kai žinote, jog rankinę dėvėsite labai skirtingomis progomis ir gal ne taip jau dažnai, tuomet pasidairykite tegu ir šiek pigesnės, sakykim, dirbtinės odos rankinės. Tokiu atveju tiks ir tekstilinis gaminys. Svarbiausia ne pernelyg ryškios spalvos ir neįmantrus fasonas. Tuomet rankinė bus tikrai universali ir ją galėsite dėvėti tiek miesto kavinėje, tiek išvykoje už miesto, tiek mažiau oficialiame susitikime.

Svarbiausia nesidairykite į draugų ar pažįstamų rankines, o įvertinkite savo poreikius ir gyvenimo būdą. Tuomet įsigyta vyriška rankinė bus labai derantis ir jūsų stilių atspindintis aprangos akcentas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *