Knygos – geriausia dovana

knygos-dovanaPavadinimas iškalbingas. Tačiau jis nemažiau teisingas. Nuo pat vaikystės mus visą gyvenimą lydi knygos. Vieni jas greitai pamėgsta nuo mažų dienų, o kitiems jos greitai įgrysta. Šis straipsnis ir dovanojamos knygos gali būti skirtos tik pirmiesiems, t.y. mėgstantiems knygas.

Tačiau dažnai nutinka ir taip, kad tie, kurie mokykloje nemėgdavo knygų, universiteto laikais arba praėjus geram dešimtmečiui atranda naują aistrą ir pomėgį – skaityti knygas. Kita dalis netgi ima pati jas kurti, iliustruoti ar rašyti savus blog’us (o sudėjus visus įrašus jau gali gautis beveik autobiografija). Tad visi esame vienaip ar kitaip susiję su knygomis. Tad nežinant ką naujo ir netikėto padovanoti draugui ar kolegai artėjančio gimtadienio ar Šv. Kalėdų proga – rinkitės knygas.

Šiandien perkamos knygos internetu. Čia greitai galėsite susirasti norimą arba planuojamą įsigyti knygą, nes jų ieškoti galite pagal žanrus, autorius, populiarumą ar kainą. Pasiūla gali būti netgi didesnė nei Jūsų miesto centre esančiame knygyne. Dovanojamą knygą galite nusiųsti draugui, gyvenančiam užsienyje. Tegul naujos knygos neleidžia jiems pamiršti gimtosios kalbos ir skatina turiningai praleisti vakarus.

Ypač pravartu knygas dovanoti mažiesiems. O ir pasiūla jų tikrai stebina. Knygos vaikams yra gausiai iliustruotos, išradingai pateiktos ir labai lengvai skaitomos. Vaikams patinka knygos. Jie daug sužino naujo. Lavėja vaizduotė, išmokstami nauji žodžiai. Knygos padeda tobulėti ne tik mums, suaugusiems, bet taip pat ir vaikams.

Nuo šiol knygos gali būti klausomos ir audio formatu. Labai patogu keliaujant, sportuojant ar tingiai gulint lovoje ir svajojant.  Kokį knygos formatą dovanoti – rinkitės Jūs atsižvelgdami į žmogaus poreikius, užimtumą ir galimybes skaityti ar klausytis knygas.

Taigi kaip nusipirkti dovanojamą knygą? Viskas labai paprasta ir patogu atlikti internetu. Susirandate internetinį knygyną ir norimą knygą. Prieš tai galite labai nesunkiai susiieškoti skaitytojų komentarų bei atsiliepimų, ar verta įsigyti vieną ar kitą knygą. Išsirinkus norimą knygą tuomet belieka atlikti banko pavedimą ar mokėjimą kreditine banko kortele per PayPal mokėjimų sistemą bei pasirinkti gavėjo adresą. Jis gali būti tiek gimtadienį švenčiančio draugo, tiek Jūsų pačių. Jei pasirinksite pirmąjį variantą, Jūsų draugas dar gaus ir šventinį sveikinimą! Dovanoti knygas paprasta ir patogu, nes tai – viena geriausių ir universalių dovanų, tinkamų vyrams, moters bei vaikams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *