Siuntos į Angliją iš Kauno, Vilniaus ar Klaipėdos

Planuojate vykti į Angliją dirbti ar studijuoti ir nenorite keliauti su dideliu bagažu? Norite švenčių proga nusiųsti dovanų Anglijoje gyvenantiems draugams ar šeimos nariams? O galbūt jau gyvenate Anglijoje ir lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje norite įsigyti baldų ar buitinės technikos, tačiau ji neteikia pristatymo į užsienį paslaugos? Atsakymas į visus šiuos klausimus – siuntos į Angliją iš Kauno, Vilniaus ar Klaipėdos.

Kaip siųsti siuntas į Angliją?

Jei reikia nusiųsti nedidelį siuntinį, visada galima pasinaudoti ir pašto ar populiarių kurjerių tarnybų paslaugomis. Vis dėlto jei prireikia nusiųsti didesnį daiktą ar daugiau daiktų, jei artimiesiems norite nusiųsti mėgstamų skanėstų ir Lietuvos ar pervežti savo keturkojį – geriausia kreiptis į specializuotus vežėjus, kurių specializacija yra siuntų vežimas mikroautobusais. Jų vežamos siuntos į Angliją iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ar kitų miestų nukeliauja vos per kelias dienas ir yra įteikiamos gavėjui tiesiai į rankas.

Naudotis tokia paslauga labai paprasta. Pasirinkite siuntėją, jį galite rasti paieškos sistemoje, tereikia įvesti atitinkamą raktinę frazę, pavyzdžiui, jei siuntą norite siųsti iš laikinosios sostinės, paieškos laukelyje rašykite: „siuntos į Angliją iš Kauno“. Siuntą reikės užregistruoti ir kurjeris ją paims nurodytu adresu. Tokia pristatymo paslauga dar vadinama „nuo durų iki durų“.

Siuntų maršrutų įvairovė

Siuntiniai gali būti tiek surenkami, tiek pristatomi į įvairius miestus. Siuntos į Angliją iš Kauno, Klaipėdos ar Vilniaus – didžiųjų miestų surenkamos dažniau, nes čia sulaukiama didesnio jų kiekio. O didesnės kompanijos, pavyzdžiui, „Sauliaus reisai“ siuntas visoje Lietuvoje surenka kelis kartus per savaitę. Tai labai pagreitina siuntimo procesą.

Siuntos į Angliją yra išvežiojamos į įvairius miestus, nepaisant to, kad tai daug didesnė už Lietuvą šalis. Siuntos pristatomos ir Škotijoje, Velse, Šiaurės Airijoje. Vidutiniškai iš Lietuvos mikroautobusais vežamos siuntos adresatą Anglijoje pasiekia maždaug per 3-4 dienų terminą. Tačiau jei labai skubate, taip pat galima rinktis greitąjį pristatymą, vadinamąjį „Express“, ir siunta nukeliaus per 1-2 dienas. Optimaliai suplanuoti maršrutai užtikrina, kad siuntos patogiausiais keliais kuo greičiau pasiektų savo tikslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.