Valymo paslaugos

Valymo paslaugosLietuvoje yra gana daug įmonių, kurių pagrindinė veiklos sritis yra valymo paslaugos. Jos atlieka visus kasdienio, periodinio, generalinio tvarkymo darbus, prižiūri pastatus. Tokių įmonių darbuotojai pagal kliento poreikius jam patogiu metu valo ir prižiūri įvairiausios paskirties objektus: valstybines įstaigas, įmones, biurus, verslo centrus, gamybines ir administracines patalpas, sandėlius, cechus, remonto dirbtuves, privačius namus ir butus.

Tokių įmonių darbuotojai plauna pastatų fasadus, atliekame specialiuosius valymo darbus. Taip pat švarina gyvenamuosius namus, butus, kotedžus, daugiabučių namų laiptines, rūsius, palėpes, garažus, kitas patalpas. Valymo profesionalai taip pat rūpinasi teritorijos ir aplinkos valymu, švarina langus, stiklo pertvaras, vitrinas, šviestuvus ir kitus sunkiai pasiekiamus paviršius. Specialia pramonine įranga giluminiu antialerginiu būdu valo kilimus, kilimines dangas, čiužinius, lovas, biuro kėdes, minkštus ar odinius baldus ir t. t. Specialiai apmokytos ir kvalifikuotos mobilios brigados atlieka grindų mechaninį plovimą, PVC dangos, linoleumo vaškavimą, poliravimą, akmens masės plytelių impregnavimą, medinių grindų alyvavimą.

Iš šių įmonių neretai galima išsinuomoti  purvą ir drėgmę sugeriančių norimos spalvos ir išmatavimų kilimėlių, kurie bus keičiami pageidaujamu dažnumu. Yra ir tokių valymo paslaugas teikiančių įmonių, kurios bendrovėms tiekia higienos priemones: rankų valymo servetėles, tualetinį popierių, skystą muilą ir pan.

Valymo paslaugos – tai ir visi švaros darbai po statybos ar remonto darbų.

Kvalifikuotą valytoją norimu grafiku galima kviestis į biurą. Čia jis išvalys grindis ir grindjuostes, kiliminę dangą. Giluminiu siurbimu ar pramoniniu dulkių siurbliu išvalys kilimus ir minkštus baldus,  kėdes, čiužinius ir kt. Specialiais valikliais pašalins dėmes. Valytojas nuvalys dulkes nuo baldų, radiatorių, palangių, kitų ranka pasiekiamų, neapkrautų paviršių. Jie taip pat atlieka tualetų, sanitarinių mazgų plovimą ir dezinfekavimą, įrangos nukalkinimą ir higieninę priežiūrą, vidaus sienų valymą. Esant poreikiui išvalo durų ir pertvarų stiklinius paviršius, veidrodžius, kompiuterius ir biuro organizacinę techniką, virtuvėles, indus.

Norint užtikrinti patalpų higieną atliekamas popieriaus smulkinimo įrenginių ir peleninių valymas, šiukšlių išnešimas ir šiukšlių dėžių reguliari higieninė priežiūra bei vienkartinių atliekų maišelių keitimas, higienos reikmenų, pvz., skysto muilo, oro gaiviklių, tualetinio popieriaus, popierinių rankšluosčių, šiukšlių maišų ir maišelių tiekimas ir papildymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *