Elektroninės parduotuvės nuoma tampa galingu marketingo įrankiu

elektroninė parduotuvėDaugelis internete dirbančių verslininkų, kurie tik neseniai persikėlė į virtualų pasaulį, dar nelabai žino, kaip sukurti tokią elektroninę parduotuvę, kuri priviliotų daug naujų klientų, o jos pačios išlaikymas nekainuotų daug pinigų savininkui. Kad pasiektumėte tokį rezultatą, reikia daug paplušėti, ar ne? Juk nemažai kainuoja ir programuotojo paslaugos, taip pat ir dizaineriai bei administratoriai, kurie galėtų prižiūrėti tinklapį. Tačiau dabar yra ir kitokių išeičių – jeigu esate nenusiteikęs visko pradėti iš pradžių, tuomet galite realizuoti savo idėją kur kas paprasčiau – tiesiog išsinuomokite elektroninę parduotuvę.

Nuomotis ar pirkti?

Daugelis naujų verslininkų sprendžia svarbų klausimą: geriau pirkti jau esančią elektroninę parduotuvę ir perdaryti ją savaip, pradėti kurti visiškai naują, o gal geriau pasinaudoti nauja modernia paslauga ir išsinuomoti reikiamą elektroninę parduotuvę? Atsakymas priklauso ir nuo to, kiek patys turite patirties SEO ir interneto marketingo reikaluose, taip pat ar mokate kurti tinklapius arba turite tinklapių kūrėjų komandą.

Juk samdytis visiškai naujus žmones, kurie kurtų jums tinklapį su elektronine parduotuve gali būti gana brangoka, kadangi reikia įdėti nemažai laiko ir pastangų. Elektroninės parduotuvės nuoma šiuo atveju savo kaina gerokai lenkia naujos parduotuvės kūrimo variantą, kadangi nuomojantis elektroninę parduotuvę jums nereikės mokėti visiems šių sričių profesionalams – jūs tiesiog bendrausite su tiekėjais, kurie jums padės išspręsti reikiamus klausimus ir paaiškins kaip administruoti savo elektroninę parduotuvę. Administravimas yra labai svarbus dalykas, kadangi pripratus greitai ir efektyviai administruoti savo elektroninę parduotuvę, jums nereikės ilgai sėdėti prie kompiuterio bandant pakeisti vieną ar kitą aprašymą – viskas eisis kaip iš pypkės.

Įmonės, kurios užsiima elektroninių parduotuvių nuoma, visuomet pasirūpina, kad turinio valdymo sistema būtų labai paprasta ir ja galėtų naudotis žmogus, kuris neturi daug patirties ir juolab programavimo žinių.

Kas pigiau?

Elektroninių parduotuvių nuoma yra be jokios abejonės pigesnė paslauga nei naujo tinklapio kūrimas, kadangi jūs tiesiog išsirinksite norimą planą, pagal kurį ir bus talpinamas jūsų tinklapis. Taip pat reiktų atsižvelgti ir į faktą, kad nauja elektroninė parduotuvė reikalaus labai daug SEO paslaugų, kurios yra gana brangios. Pavyzdžiui, SEO optimizacija tinklapio viduje gali kainuoti net du tūkstančius litų, tačiau jeigu jūs užsisakysite elektroninių parduotuvių nuoma, tuomet sutaupysite šiuos pinigus ir galbūt dar daugiau – gausite jau paruoštą parduotuvę. Žinoma, kai kuriems verslininkams nepatinka tas faktas, kad naujoji parduotuvė bus padaryta pagal šabloną, tačiau užsisakius galingesnį planą, visas tinklapio dizainas gali būti pritaikytas konkrečiai pagal jūsų poreikius, tad galite sukurti iš ties galingą elektroninę parduotuvę su daugybe skirtingų funkcijų ir išvaizda, kuri priviliotų dar daugiau klientų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.