Veidrodinė plėvelė langams: ir namams ir biurui

Veidrodinė plėvelė langams – puiki alternatyva tradicinei langų plėvelei, kuri įprastai būna paprastos spalvos bei apdailos. Veidrodinė lango plėvelė pasižymi neutralumu ir gali padidinti pastato erdvę, visiškai nepakenkiant privatumo parametrams. Ji suteikia langui išskirtinę grafiką ir apsaugą. Ši plėvelė pasižymi lankstumu, todėl gali prisitaikyti prie įvairių langų dydžių ir formų. Ji nesitepa ir yra nesunkiai valoma, lyginant su veidrodžiais ir kitais stikliniais paviršiais.

Kuo pasižymi veidrodinė plėvelė langams?

Ši plėvelė yra skaidri ir uždėta ant stiklo suteikia sidabrinį atspindį iš išorės ir tonuotą iš vidaus. Dėl šios plėveles ant langų galima džiaugtis sumažėjusia saulės kaitra ir akinimu.

Veidrodinė lango plėvelė padeda reguliuoti patalpų temperatūrą ir apsaugo nuo praeivių žvilgsnių, taip užtikrinant komfortišką privatumą namams ar komerciniams pastatams. Jūs galite matyti tai, kas vyksta lauke, tačiau praeiviai iš gatvės nematys pastato vidaus. Taip yra dėl atspindinčios veidrodinės apdailos.

Veidrodinė plėvelė langams gali padidinti vidaus patalpų erdvę, pavyzdžiui, kai reikia atskirti kokią nors saugyklą ar personalo kambarį nuo klientų. Žinoma, šiems atvejams gerai pasitarnauja ir stiklo pertvarų įrengimas, tačiau langų plėvelė – daug paprastesnis, ekonomiškesnis ir tikrai gana patraukliai atrodantis dizaino sprendimas.

Kur galima įsigyti veidrodinę plėvelę langams?

Patogiausia įsigyti tiesiog internetu: e-heliopolis.lt. Plėvelę galima užsisakyti metrais arba paprašyti, kad ją supjaustytų pagal tikslius, jums reikalingus, išmatavimus.

Šviesą atspindinčią langų plėvelę galima nesunkiai uždėti, naudojant muiluotą vandenį ir montavimo įrankį, kuris paprastai pridedamas visiškai nemokamai prie jūsų užsakymo.

Veidrodinė langų plėvelė namuose

Namuose ji puikiai tinka, kai nenorima išleisti per daug pinigų ir pakenkti interjerui, bet reikia suteikti kambariams privatumo. Veidrodinė langų plėvelė neblokuoja natūralios dienos šviesos, o jos įrengimas nereikalauja sudėtingų ar brangių montavimo darbų.

Veidrodinė plėvelė komercinėse patalpose

Darbo vietoje tokia plėvelė ne tik suteikia taip reikalingo privatumo, pagerina darbuotojų darbo sąlygas, bet ir apsaugo verslo turtą nuo galimų vagysčių. Be to, sąnaudos, kurias patirsite jas įsigydami ir sumontuodami, bus ženkliai mažesnės, nei stiklinių ar kitokių pertvarų įrengimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *