Kokie nauji butai Vilniaus mieste populiariausi?

Sostinėje niekada netrūko naujakurių, tačiau pastarosiomis dienomis savųjų namų ieško vis daugiau žmonių. Tą puikiai iliustruoja ir itin aktyvi nekilnojamojo turto rinka šiame mieste. Aišku, variantų galima atrasti pačių įvairiausių, pradedant nuo išskirtinių butų ir baigiant itin kompaktiškomis erdvėmis. Aišku, dažniausiai pasirenkami naujos statybos butai, ypač sparčiai augančiuose ir besiplečiančiuose rajonuose. Į kuriuos ir keliauja naujakurių žvilgsniai. Taip pat vis daugiau žmonių ieško papildomų privalumų bei nestandartinių sprendimų, kurie leistų susikurti jaukią asmeninę arba šeimos erdvę. Už tai neretai nepagailima ir papildomų pinigų, tuo labiau, kad kiekvienas privalumas kainuoja.

Nuosavi namai ar investicija?

Šis klausimas paskutiniu metu aptariamas gana plačiai. Kadangi vis dažniau naujos statybos butai nuperkami ne kaip nuosavas būstas, bet kaip galimybė investuoti. Tai leidžia ne tik apsaugoti pinigus nuo infliacijos, bet ir papildomai uždirbti praktiškai be jokių pastangų. Aišku, tokį pirkinį galės sau leisti tikrai ne kiekvienas, todėl dažniausiai tokiam tikslui nauji butai Vilniaus mieste perkami be papildomų paskolų. Yra kritikuojančių tokias tendencijas, tačiau turintiems papildomo kapitalo tai gali tapti tikrai saugia investicija. Tuo labiau, kad ir nekilnojamojo turto kainos sostinėje nuolat kyla. Todėl bet kada jį galima parduoti ir dar netgi papildomai uždirbti.

Kodėl naujos statybos butai tampa pirmuoju pasirinkimu?

Tokia tendencija tikrai nėra atsitiktinė. Kadangi žmonės jau įvertino šio varianto privalumus. Tuo labiau, kad tokių būstų kaina neretai nebus ženkliai didesnė. Tačiau nauji butai Vilniaus mieste pasižymės šiuolaikišku bei patogiu išplanavimu, galimybe susikurti norimą interjerą ar netgi vidaus erdvių išplanavimą. Taip pat jie turi gerai išvystytą aplinkinę infrastruktūrą ir gali garantuoti norimą kaimynystę. O tai praktiškai viskas, ko gali prireikti patogiam gyvenimui daugeliui naujakurių. Be to, bankai tokiems pirkiniams taip pat palankiau skolina pinigus. Kadangi jie turi didesnę paklausą bei aukštesnę vertę. Kas svarbu tiek ieškantiems asmeninių namų, tiek ir norintiems gero investavimo varianto. Tik labai svarbu nedelsti, kadangi jų ieško daugelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *