Verslas ir paskolos – neatsiejami dalykai

paskolos versluiNe kiekvienas žmogus gyvenime gali daryti daugiau, negu jam kažkas paliepia. Ne kiekvienas gali priimti tokius sprendimus kaip paskola verslui, prisiimti didelę atsakomybę ir didelę riziką. Kai kurie žmonės vardan ramybės ir žinojimo, kad nereikės veržtis iš savo rėmų, tiesiog visą gyvenimą ramiai eina į darbą už nedidelį, bet stabilų atlyginimą. Kai kurie, tik nedidelė dalis žmonių, žino, kad tai nėra tai, ko jie nori, ir stengiasi padaryti kitaip: gyventi taip, kad sutaupytų ir uždirbtų, gyventi taip, kad galėtų iš savęs pareikalauti daugiau, nei to reikalauja kiti. Netapti kažkieno įrankiais, o sukurti kažką daugiau savo.

Ten, kur saugios investicijos – mažai pelno

Taigi, kažkam paskola verslui su uzstatu gali atrodyti baisus dalykas, kažkas nieku gyvu nenorėtų tokios rizikos. Tačiau kiekvienas, žinantis pagrindinius ekonomikos dėsnius, gali patvirtinti, kad paskola verslui ar bet kokia kita rizika reiškia, kad galima daugiau uždirbti. Ten, kur didesnė rizika, ten didesnė tikimybė gauti didesnį pelną. Kada investicijos yra stabilios ir rizika maža, tuomet ir pelnas yra nedidelis. Taigi, jeigu ir jūs esate tas žmogus, kuris suvokia verslą kaip rizikingą lauką, į kurį jūs ruošiatės žengti, paskolos verslui jūsų neatbaidys. Matysite jas kaip galimybes gauti, išlošti, turėti daugiau, ir jomis naudositės.

Paskola – rizikinga, bet reikalinga

Sakoma, kad verslo pradėti nuo nulio neįmanoma. Tai nėra tiesa, nes pradžioje būna nulis, tačiau, kol tai nulis – tol ir verslo nėra. Tad prasidėjus nuo nulio toliau paprastai siekiama rasti investicinių lėšų. Kaip tik čia ir pasitarnauja paskola naujam verslui, kuri gali tapti įmonės įstatiniu kapitalu ar bet kurioms būtinoms reikmėms verslo pradžiai patenkinti skirti pinigai. Norintieji investuoti, žinoma, domisi,  kaip gauti paskola verslui pradeti. Tad tenka aiškintis dėl tokių dalykų ir pripažinti, kad verslo paskolos kartais gali būti rizikingos, turinčios nemažas palūkanas, bet galinčios reikalus labai pastūmėti į priekį. Vienas iš lengviausių būdų gauti paskolą verslui – skolintis iš greitųjų kreditų teikimo įmonių. Tokiose vietose pasiskolinę jūs galite gauti paskolą labai greitai, ir niekas iš jūsų nereikalaus pateikti verslo plano, jo nesvarstys ir nevertins. Taip pat skolintis galima ir iš kitų skolintojų, tačiau tą padaryti bus ne taip lengva.

Kam prireiks paskolos, kuriant verslą

Kada prireiks paskolos verslui su nekilnojamojo turto įkeitimu? Kiekvienas verslininkas galėtų papasakoti savo pradžios istoriją ir išvardinti, kodėl jam reikalinga buvo paskola verslo pradziai. Tačiau galima sugrupuoti tuos finansinius poreikius į tokius blokus. Paskolos verslo pradžiai dažniausiai būna reikalingos tokiems poreikiams:

  • Dokumentams ir steigimui. Kad ir kokio tipo įmonę steigtumėte, visada reikės sutvarkyti pradžioje keletą skirtingų popierių: padaryti elektroninį parašą, gauti įstatus, susitvarkyti su Sodra ir mokesčių inspekcija ir pan. Tai reiškia, kad įmonėje gali vykti kokie tik nori dalykai, tačiau pradžia su popieriais visada bus ta pati, ir tai pareikalaus iki 1000 eurų.
  • Įstatiniam kapitalui. Jis būtinas, steigiant UAB ar kitą didesnę įmonę ir jis yra tikrai nemažas bei privalomas. Tai viena dažniausių paskolos verslo pradžiai priežastis.
  • Įrangos pirkimui ar nuomai. Jeigu tai verslas, kuris kažką gamins, reikės įrangos.
  • Patalpų nuomai. Gal tai ir nebus pačios didžiausios išlaidos, bet visgi, iki gavus pelną, šių išlaidų irgi bus.
  • Pirmiesiems atlyginimams.
  • Laikui, kol išeisite iš minuso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.