Automobilių nuoma: ir šventei, ir kasdienai

automobilių nuomaAutomobilių nuoma – paslauga, seniai nieko nebestebinanti užsienio šalyse bei vis sparčiau populiarėjanti ir mūsų šalyje. Tai – patogumas klientui ir galimybė verslininkams įsitvirtinti perspektyvioje veiklos srityje. Sakote, jog tai – pinigų švaistymas ir šios paslaugos Jums niekada neprireiks? Nebūkite tuo tikri. Kur gausite originalų senovinį automobilį šventei ir mikroautobusą didesniam žmonių kiekiui gabenti? Aišku – nuomositės.

Automobilių nuomos punktai, siūlydami savo autoparką, pagalvoja apie skirtingus klientų poreikius:

  • Lengvieji automobiliai.

Tai – pasirinkimas tiek verslininkams, tiek ir eiliniams žmogeliams, kurie, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, negali naudotis nuosavu automobiliu: galbūt sugedo, o gal, dėl techninių priežasčių, negali tapti Jūsų saugiu partneriu užsienyje (dažniausiai automobilių nuomos kompanijos suteikia galimybę keliauti po Europos Sąjungos šalis)? O ir lengvųjų automobilių pasirinkimas yra tinkamas ir pačiam išrankiausiam skoniui: galbūt kažkam reikalinga prabanga ir galingumas, o kitam – minimalizmas bei ekonomiškumas. Automobilių nuoma gali padėti bent trumpam tapti tokios transporto priemonės savininku, apie kurią galbūt buvo galima tik pasvajoti.

  • Senoviniai automobiliai.

Retro stiliaus automobiliai – ne itin dažnas reiškinys įprastuose transporto kamščiuose, tačiau nepamainomas atributas fotosesijose ar švenčių metu. Aišku, nuomos kaina gali pasirodyti nemaža, tačiau juk išskirtiniai prisiminimai neįkainojami, argi ne?

Ne kiekvieno iš mūsų garažuose stovi didesnį keleivių skaičių talpinantys automobiliai – mikroautobusų. Pastarųjų gali prireikti jau minėtų švenčių metu, keliaujant didesnei draugų kompanijai ir panašiai. Ne problema –reikiamą transporto priemonę galima išsinuomoti.

Kas žinotina asmenims, kurie pirmą kartą naudojasi automobilių nuomos paslauga?

Ilgalaikė ir trumpalaikė automobilių nuoma.

Priklausomai nuo individualių Jūsų poreikių, galite pasinaudoti išsinuomoti automobilį ilgesniam ar trumpesniam laikotarpiui – ilgalaikė automobilio nuomos kaina, žvelgiant į laiko perspektyvą, yra mažesnė – mažesnė vienos paros nuomos kaina.

Atsakomybė – vairuotojo rankose.

Pasirašydamas automobilio numos sutartį, klientas dažniausiai privalo palikti nustatyto dydžio piniginį užstatą – kaip įrodymą, kad automobilis bus pristatytas tokios būklės, koks ir buvo pasiskolintas. Aišku, kiekviena transporto priemonė būna apdrausta privalomuoju transporto ir Kasko draudimais – tai įskaičiuota į nuomos kainą (kai kurios auto nuomos bendrovės siūlo skirtingus draudimo planus – nuo to kinta ir įkainis), tačiau vairuotojas už savo neatidumą bei aplaidumą privalo sumokėti pats.

Reikalavimai norinčiam išsinuomoti automobilį

Transporto nuomos bendrovės, galvodamas apie savo turto saugumą bei automobilį išsinuomojusio asmens, saugumą, kelia tam tikrus reikalavimus. Pastarasis turi turėti bent 19-ika metų ir minimalų vienerių metų stažą (šie skaičiai, priklausomai nuo konkrečios bendrovės sąlygų, gali skirtis). Reikalaujama pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą bei vairuotojo pažymėjimą. Aišku, automobilių nuoma yra gali būti prieinama ir vairuoti teisės neturintiems – galima nuomoti automobilį su asmeniniu vairuotoju (savaime suprantama, jog ir kainos tokiu atveju yra kitokios).

One thought on “Automobilių nuoma: ir šventei, ir kasdienai

  1. Automobilio nuoma gali būti puikiu pasirinkimu, kuomet švenčiama tam tikra svarbi proga, o taip pat tai gali būti tikras išsigelbėjimas, kuomet sugenda nuosavas automobilis – juk dauguma vairuotojų neįsivaizduoja nė dienos be automobilio, o automobilio remontas kartais užtrunka ne taip ir retai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.