Buhalterinė apskaita – profesionalų reikalas

buhalterinė apskaitaPasidaryti viską savomis jėgomis tikrai galima. Bet kiek laiko turėsite mokytis? Kiekvienas žmogus gali valdyti lėktuvą, bet ar kiekvienam reikia sugaišti keletą metų ir išleisti krūvas pinigų lakūno mokslams? Tas pats ir su buhalterine apskaita. Galima pasidaryti patiems, tačiau tam yra profesionalai, kurie jums padės.

5 priežastys, kodėl profesionalai yra geriau:

  1. Profesionalai daro viską su mažesne klaidų rizika. Rizika minimali – vos 1 % iš 100, kad profesionalai padarys klaidą ir už tai teks atsakyti. Kai pats tvarkysite buhalterinę apskaitą, rizika bus 50 %. Ar tikrai apsimoka rizikuoti? Buhalterinė apskaita nėra tas nusikaltimas, už kurį norėtumėte sėsti už grotų, tiesa?..
  2. Profesionalai viską daro greičiau. Kiek laiko sugaištumėte pateikti PVM ataskaitą ir pranešti apie naują įdarbintą darbuotoją SODRAI? Viskas daroma internetu, tačiau kol viską surastumėte, užtruktų bent pusvalandis ar net valanda. Profesionalas tai padaro per pora minučių. Laikas pinigai, taigi, taupymas akivaizdus. Geriau jau savo laiką skirkite tiesioginiams savo darbui, o ne klaidžiojimui po ne itin patogias viešųjų paslaugų svetaines.
  3. Profesionalai viską padaro laiku. Jei pamiršite sumokėti PVM, po trijų darbo dienų jūsų įmonės sąskaita bus paprasčiausiai užblokuota. Profesionalai niekada to nepamiršta, tad verta sumokėti jiems už tai, kad jie tiksliai žinotų galutines datas, iki kada reikia susimokėti mokesčius ir jums primintų ne tik laišku, bet ir telefonu.
  4. Profesionalai sparčiau mokosi. Jie turi bazines žinias ir didelę patirtį, todėl jūsų buhalterinė apskaita – patikimose rankose. Jei esate prekybininkas, profesionalus buhalteris iš karto žinos, kokių duomenų jam reikia, kad buhalterinė apskaita būtų sutvarkyta idealiai. Jei parduodate paslaugas – taip pat. Kai valdžia įveda naujoves, pirmieji apie jas sužino buhalteriai profesionalai, tad jais pasitikėti galima.
  5. Profesionalios paslaugos – pigiau. Įvertinkite savo darbo valandą. Tai 30-50 eurų, tiesa? Jei per mėnesį bent 10 valandų skiriate buhalterinei savo įmonės apskaitai, reiškia, prarandate 300-500 eurų. Tuo tarpu profesionalaus buhalterio paslaugos kainuoja vos 100-250 eurų per mėnesį. Akivaizdus taupymas. Dar pamąstykite, kiek pinigų sutaupytumėte, jei nereiktų mokėti baudų VMI, SODRAI ir kitoms institucijoms. Jei buhalterinę apskaitą tvarkysite patys, be baudų neapsieisite, nes „Atleiskite, šio įstatymo ar tvarkos nežinojau…“ pasiteisinimas valdininkų širdžių nesuminkština.

Pasitikėkite tik profesionalais. Leiskite jiems daryti tai, ką moka geriausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *