Buhalterinės apskaitos paslaugos iš buhalterių perspektyvos

buhalterines apskaitos paslaugosBuhalterinės apskaitos paslaugos dažniausiai siejamos su daugybe skaičių ir aukštais reikalavimais. Paprastai nuomonę išsako tie, kurie kreipiasi į buhalterius. Bet ne mažiau įdomu, ką kalba patys skaičių meistrai.

Komunikacija – svarbu

Tapk buhalteriu ir pradėk darbą. Jei omenyje turimas laisvai samdomo specialisto kelias, darbo pradžia toli gražu nėra apskaitos tvarkymas. Viskas prasideda nuo komunikacijos. Kur skelbtis? Kaip pateikti paslaugas? Tai svarbūs klausimai, lemiantys vyksmą. Todėl liepimai „tapk“ ir „pradėk“ įrodo, kad reikšmė teiktina ne vien konkrečiai paslaugai, bet ir jos pateikimui.

Mandagūs klientai – varomoji jėga

Kada buhalterinės apskaitos paslaugos suteikiamos sklandžiai? Atsakymas turėtų būti „visada“, tačiau realybė yra kiek kitokia. Jei klientas nemandagus arba, kaip mėgstama sakyti, „nežino, ko nori“, buhalteriui yra sunkiau susikoncentruoti į reikiamus apskaitos aspektus.

Mandagūs klientai – tarsi varomoji jėga. Padėka, pagyrimas už darbą ar el. laiške kreipinys „Jūs“ didžiąja raide – tai, kas nieko nekainuoja, bet labai daug reiškia. Dirbti tampa tiesiog maloniau.

Žmonės skaičiuoja skirtingai

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiantys asmenys suvokia, kad žmonės skaičiuoja skirtingai. Pirmiausia dėl to, kad įvairiose įmonėse nevienodai suprantamos biudžeto, mokesčių sąvokos. Nevienodas požiūris į skaičius pastebimas ir tada, kai kalba pasisuka apie atlygį. Vienas klientas gali tiesiog nepagarbiai derėtis net ir dėl centų, o kitas žino, kad už dyką duonos niekas nevalgo.

Tobulėjimas

Laikui bėgant tobulėjama. Buhalterinės apskaitos paslaugos po mėnesio ar kelerių metų teikiamos kitaip. Turbūt geriausiai tiktų žodis „tvirčiau“. Įgyjama patirties, lanksčiau bendraujama su klientais, įsisavinama daug naudingų žinių ir įgūdžių.

Interneto reikšmė itin didelė

Apskaita besidomintys asmenys informacijos apie tai ieško virtualioje plotmėje. Buhalteriams svarbu ne tik tvarkingas biuras ar efektyvi programinė įranga, bet ir reprezentatyvi interneto svetainė. Tokie, kurioje reklamuojamos buhalterinės apskaitos paslaugos nesukeltų atmestino įspūdžio.

Iš klaidų mokomasi

Sakoma, kad geriausia mokytis iš svetimų klaidų. Deja, kartais tenka ir patiems nuryti kartėlį. Visgi padaryta klaida turi būti suvokiama kaip mokymosi objektas. Netinkama komunikacija, neproduktyvaus darbo priežastys ir pan. – tai, ką verta apsvarstyti. O apsvarsčius imamasi priemonių, kurios turėtų padėti optimizuoti veiklos procesus.

Buhalteriai irgi žmonės

Buhalteriams reikia maisto, miego. Jie gyvena tame pačiame pasaulyje kaip ir kiti žmonės. Vienas specialistas po darbo vyks pas odontologą, kitas grįš pas mylinčią šeimą, trečias susitiks su seniai matytu bičiuliu. Buhalterinės apskaitos paslaugos – ne tik mokestinių reikalų tvarkymas įmonėje, bet ir pelnas buhalteriui. Pelnas, nuo kurio mokami mokesčiai ir taip prisidedama prie visuomenės gerovės. Visuomenės, į kurios sudėtį įeina ir buhalteriai, ir jų klientai.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *