Kad paskola virstų investicija

paskolaKartais paskola  atrodo kaip nuodėmė – štai, skolinatės, kai turėtumėte turėti savo, tai lyg priešingybė tam, kas būtų vertinama gerai. Tačiau taip gali atrodyti tik iš pirmo žvilgsnio, nes kartais pasiskolinti reikia investicijai. O investicija turi akceleraciją. Jūs įeinate į minusą tam, kad galėtumėte atsispirti ir pašokti aukščiau negu buvote. Tačiau kada paskola virs investicija? Kada verta skolintis tam, kad pinigai taptų investavimu?

Verslo pradžia

Vienas iš standartinių metodų, kada paskoluklubas.lt suteikta vartojimo paskola gali virsti investicija – tai pasiskolinimas verslui. Jeigu pakalbėtumėte apie verslą su kiekvienu žmogumi, kone kiekvienas turėtų vienokią ar kitokią verslo idėją. Kas norėtų atsidaryti savo kūrybos studiją, kas tėvų sodybą paversti kaime populiaria kavine, kas užmegzti veiklą, kurios pas mus iki tol dar nebuvo. Paklausus, kodėl nesiryžta tokio verslo pradėti, sako, kad rizikinga, ir kad neturi pradinių investicijų. Iš tiesų, rinkos ekonomika taip veikia, kad turtingesni žmonės visada lieka ir tais, kurie daugiau uždirba. Žmonės, visiškai neturintys pinigų, paprastai ir lieka tame luome, nors mes ir mėgstame sakyti, jog demokratija visus padarė lygiais. Iš tiesų kapitalizmas vis tiek visus išsluoksniuoja. Tam, kas turi didžiulį kapitalą, lengva pinigus įdarbinti ir investuoti. Tiems, kas pradžiai neturi, sunkiau tą pradžią padaryti ir investuoti. Galiausiai, jeigu šiaip taip sukrapštoma kažkiek pinigų versliuko pradžiai, o šis nepasiseka, visa giminė prakeikia tą dieną, kai „sudegė tiek pinigų“ ir prižadama sau „daugiau  niekada nekišti piršto į jokius verslus“. Tuo tarpu, pinigų nestokojantis sluoksnis investuoja žinodamas – gali ir neatsipirkti. Bet kas nerizikuoja, tas negeria šampano.Todėl kartą nepavykus, nesustojama, o judama toliau, kol galiausiai pavyksta. Taigi, ilgalaikė paskola gali virsti tarsi tuo leidimu, kuris vienintelis leidžia investuoti ir turėti tą kapitalą, reikalingą verslui pradėti.

Mokslai ir mokymai

Dar vienas dalykas, kuriam taip pat kartais reikia investuoti – mokslai ir mokymaisi. Daug žmonių pasirenka specialybę dar jauname amžiuje, o vėliau nusivylę jos apmokamumu nebežino, ką daryti. Vieni dirba už mažą algą, kiti emigruoja, dar kiti galbūt tiesiog prisimąsto kokių nesąmonių. Mažai, kas ryžtasi vėl kibti į mokslus ir keisti savo likimą, įgyjant perspektyvesnę specialybę. O mokslai juk netgi kainuoja. Tačiau paskolų skaičiuoklė gali apskaičiuoti, kiek kainuos paskola mokslams. O jūsų protas gali apskaičiuoti, kaip gerai gyvensite, įgiję geresnę specialybę, ir tai leis grąžinti paskolas bei gyventi geriau negu prieš tai. Taigi – tai ir vėl yra investicija. Tiesa, puikus pasirinkimas yra paskola iš žmonių žmonėms tam skirtoje platformoje, nes šis skolinimosi būdas leidžia mokėti už paskolas mažiau.

Pirksite ir parduosite

Kada dar gali praversti greita paskola investavimui? Pačiam paprasčiausiam investavimo būdui – perpardavimui. Kartais tiesiog geriau nei bet kas kitas pamatome ir sužinome, kur yra kažkokios reikės, kurios kažkur parduodamos itin pigiai, o kitur jas galima parduoti brangiau. „Jeigu tik turėčiau už ką jas nusipirkti“, – tada pagalvojame ir nueiname. O iš tiesų gal jūs ir turite – reikia tik pasiskolinti. Jeigu esate tikri, kad tas dalykas bus greitai išpirktas, tuomet šis investavimas tikrai puikiai atsipirks.

Taigi, investuoti pasitelkiant paskolas – protingas sumanymas, kuriame reikia drąsos, bet labiausiai – sveiko proto ir ryžto daryti tai, ką sumanysite, įgyvendinti savo planus. Tegul kiti žmonės rūpinasi savo gyvenimu, o jums, reigu rekės, paskolos taps geriausiu postūmiu investuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.