Kai renkamės naujus baldus…

stalasKai renkamės naujus baldus arba dar tik ketiname pradėti paieškas, kyla ne vienas klausimas (ir turbūt ne tuzinas, o koks šimtas jų skraido aplink, skverbiasi į mintis). Net kokia kompaktiška lentyna sulaukia didelio dėmesio, mat norisi, kad įsigytas daiktas būtų ir estetiškas, ir praktiškas. Veikiausiai domitės, ar tai apskritai suderinama. Jeigu apsilankote Baldusale.lt, tuomet tikrai taip – suderinama.

Gražus dizainas ir tinkami matmenys

Žvalgydamiesi, kas gero siūloma, neabejotinai kreipiame dėmesį į dizainą. Juk viena iš pagrindinių baldo paskirčių – puošti kambarį. Mąstome, ar, pavyzdžiui, sofa, tiks prie bendro vaizdo, ar neatrodys lyg „išsišokėlė“ interjere.

Puiku, jei turite numatę tam tikrą estetinę kryptį, žinote, kokia spalva turėtų dominuoti. O jeigu nuolat kirba abejonės, neįsivaizduojate, kokie sprendimai būtų geriausi, neprošal kreiptis į interjero dizainerius. Kodėl? Todėl, kad šitaip atrandamas palankiausias estetinis ir praktinis variantas. Tarkime, erdvė labai maža, bet aktualu, kad būtų kuo daugiau vietos knygoms. Dizaino specialistai patars, suteiks profesionalią konsultaciją ir pateiks tokių idėjų, kurios taps užuomina į nuostabų kambarį.

Kas be ko, aktualu, kad kiekvienas baldas tilptų. Tad renkantis atsižvelgiama, kokie gi yra matmenys. Jeigu sofa bus pora centimetrų per ilga, tai paprasčiausiai nepavyks pastatyti taip, kaip norite, ir taip, kaip reikia. Apgalvojama ir iš kitos pusės – ar baldas nebus per mažas.

Tad nors sakoma, jog nereikėtų spręsti apie knygą iš viršelio, perkant fotelius ar lentynas ši patarlė įgauna priešingą prasmę. O jau nusprendus „iš viršelio“ apsižiūrima, ar kiekvienas centimetras atitinka poreikius.

Tai, kas patinka

Nors apie estetinius dalykus jau kalbėta, pastebėtina, kas geriausia vadovautis asmeniniu estetiniu skoniu. Pavyzdžiui, jei ketinate užsisakyti geltoną sofą, bet kaimynas iš trečio buto primygtinai siūlo žalią, tikėtina, jog nusipirkę žalią suprasite: geriau geltona. Arba atvirkščiai: jei svajojate apie žalią, ko gero, tinkamiausia ir bus žalia.

Aišku, nemenkos naudos suteikia profesionalūs dizainerių patarimai. Bet jeigu mąstote apie minkštą kampą ir porą fotelių, o draugas pataria verčiau rinktis sofą, gali būti, kad ją įsigiją suvoksite priėmę ne patį tinkamiausią sprendimą.

Ką daryti, jeigu kas nors teigia, jog „tas geriau nei anas“ ar „aš rinkčiausi šitą“? Išklausyti, apgalvoti. Nuomonė gali būti labai vertinga. Tačiau asmeninis estetinis skonis irgi nėra paskutinėje vietoje. Juk tais baldais teks naudotis patiems. Taip, veikiausiai rūpi, kad patiktų svečiams. Bet ar mėgausitės jūs patys? Ar bus jauku leisti lietingą šeštadienio popietę? Ar bus miela susėsti prie šventinio stalo?

Geras planas

Bet yra dar kai kas. Neįtikėtinai platus asortimentas. Tai šiuolaikinė tendencija, susijusi ne vien su baldais. Ką ir šnekėti apie vieno modelio variacijas. Štai aptinkamas minkštas kampas. Lyg ir nieko, bet spalva ne prie širdies. Bet el. parduotuvėje atsivertę aprašymą žiūrite, kad spalvų gama plati, kad net ne vienas, o keli variantai atrodo patrauklūs.

Prisimenant, kad Baldusale.lt siūlo daug baldų patraukliomis kainomis, galima visai neblogą pirkinių planą susidaryti. Ką ten neblogą – net labai gerą. Nors visų poreikiai skirtingi, nors dėl skonio nesiginčijama, visgi pavyksta apsipirkti tiek studentui, tiek prezidentui. Kitaip tariant, kiekvienam, galvojančiam apie namų atnaujinimą ir apie naujus, kokybiškus, dailius baldus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *