Kaip moterims suformuoti tinkamą dalykinį įvaizdį

Norint pasiekti sėkmę versle, reikia turėti daug svarbių įgūdžių, o vienas iš jų – žinoti, kaip apsirengti verslo pasaulyje. Tačiau tikrai ne vienai iš mūsų gali kilti daugybė klausimų, susijusių su tuo, kas mums galėtų tikti geriausiai ir kaip galėtume atrodyti stilingiausiai. Juk tinkamas požiūris ir tinkama apranga gali padėti jums lengviau sudaryti sandorį ir pelnyti didesnį palankumą.

Ką svarbu žinoti

  • Tinkamų spalvų ir raštų pasirinkimas: Moterų dalykinės aprangos standartas – konservatyvios spalvos ir audiniai. Taigi, galite rinktis tamsiai pilkas kelnes ir kostiumėlius. Žinoma, jei drabužiai atrodo profesionaliai, galima rinktis ir juodą spalvą.
  • Nepamirškite pagal užsakymą pasiūtų ar pagal jūsų kūno formas siuvėjo pakoreguotų drabužių: Tobulai jūsų kūno linijoms pritaikyti drabužiai visuomet atrodo kur kas geriau. Todėl, jei esate versli moteris, naudinga investuoti į kelis kokybiškus drabužius, kuriuos galėtumėte dėvėti pasitikėdamos savimi ir būdamos visiškai tikros, kad jie tobulai jums tinka.
  • Kelnės ir kostiumėliai: Žinoma, kelnės tinka, tačiau turėtumėte gerai pagalvoti, kokio stiliaus kelnes pasirinksite. Vienas iš puikių pasirinkimų galėtų būti kelnės su kantu. Taip pat nerekomenduojama pasirinkti sunkių medvilninių medžiagų ir džinsų. Paprastai geriausia orientuotis į vilną arba vilnos mišinius, nes tokiu atveju tiek jūsų pasirinktos kelnės, tiek ir kostiumėlis galės būti dėvimas visais metų laikais. Žinoma, reikia vengti sintetinių audinių ir būtinai pasirūpinti, jog kelnės būtų tinkamo ilgio – optimaliausia, jei jų apačia dengtų kulkšnis.
  • Venkite kraštutinumų spalvų ir raštų pasirinkimo atžvilgiu: Turite suprasti, kad verslo pasaulyje jūs turite padaryti pareiškimą apie savo verslą, o ne išreikšti savo aistrą violetiniams taškeliams ant savo švarkelio. Subtilūs raštai ir pernelyg neišsiskiriančios spalvos yra tinkamas pasirinkimas. Tačiau jei rinksitės plačius dryžius ir blizgius audinius, galite būti tikros, kad blaškysite dėmesį ir prašausite pro šalį.
  • Suknelės ir sijonai: Labai svarbu tinkama medžiaga, spalva ir ilgis. Jei sėdėdama ant kėdės ir sukryžiavusi (arba nesukryžiavusi) kojas atidengiate per daug šlaunų, drabužis neabejotinai jums yra pernelyg trumpas. Tuo tarpu, jei dėvite sijoną, kuris turi skeltuką, pastarasis turi būti nedidelis, centruotas nugaroje ir ne aukščiau kelių. Taigi, reikėtų vengti aukštų skeltukų. Ir, žinoma, labai svarbiu tampa sijono patogumas – jei jį dėvėdamos negalite patogiai vaikščioti, jis yra per ankštas arba per daug trumpas. Daug dalykiniam įvaizdžiui puikiai tinkančių sijonų galite rasti https://sidonas.lt/16-sijonai.
  • Apatinis trikotažas: Turite pasirūpinti, kad jūsų dėvimas apatinis trikotažas niekuomet nesimatytų per drabužius.
  • Tinkamos avalynės pasirinkimas: Formuojant dalykinį įvaizdį paprastai nepatariama rinktis aukštakulnių, plokščiapadžių batų ar batelių, kurie būtų su per daug aukštais kulnais. Ne tik patogiausia ir praktiškiausia, tačiau ir dalykinio stiliaus atžvilgiu optimaliausia pasirinkti lakuotas basutes su uždaru priekiu, kurios būtų priderintos prie kitų aprangos detalių. Be abejo, ypatingai svarbu, kad avalynė būtų kuo patogesnė ir nekeltų jums jokio diskomforto, nes priešingu atveju jūs negalėtumėte atsipalaiduoti.

Žinoma, patarimų, kuriuos galima pasitelkti kuriant tinkamą dalykinį įvaizdį, yra ir daug daugiau. Todėl visuomet patariama reguliariai sekti šiuolaikinės mados tendencijas, atsižvelgti į tai, ką kalba didelę patirtį mados rinkoje turintys dizaineriai ir stiliaus specialistai, bei niekuomet nepamiršti pasikliauti savo nuojauta ir neleisti sau pernelyg persistengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.