Kas yra Plastic Pack?

Plastic Pack – daugkartinės taros gamintojas. Taros, skirtos transportavimui ir sandėliavimui įvairiausių produktų. Plastic Pack gyvuoja jau daugiau nei 30 metų ir vis dar išlieka lyderiai savo srityje. Plastic Pack savo produkciją tiekia ne tik Lietuvos įmonėms, tačiau aptarnauja ir užsienio klientus. Bendradarbiaudami su užsienio gamintojais, savo klientams jie gali pasiūlyti platų asortimentą, pritaikytą kiekvienam produktui. 

Plastic Pack: kodėl verta rinktis juos?

Plastic Pack ilgametė patirtis ir sukurti ryšiai leidžia aptarnauti daugybę skirtingų klientų ir prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos poreikių greičiau. Plastic Pack savo produktus projektuoja ir gamina, todėl kokybė ir funkcionalumas yra užtikrinti. Viena iš gamyklų randasi Molėtuose, Lietuvoje. Būdami rinkos lyderiai jie ne tik siekia užtikrinti ekologišką gamybos procesą ir atsinaujinančių resursų panaudojimą, bet ir šviečia savo klientus apie daugkartinės taros privalumus ir kodėl reikėtų pereiti prie universalių dėžių modelių. Kadangi Plastic Pack siūlo daugybę skirtingų modelių, kiekvienas klientas atras sau tinkamą dėžių modelį, pritaikytą saugiam jo produkcijos transportavimui. Be siūlomų produktų, Plastic Pack siūlo ir įvairias paslaugas, kurios padeda užtikrinti ilgalaikį ir tvarų taros naudojimą. Viena iš tokių paslaugų yra taros surinkimas ir transportavimas po panaudojimo (angl. pooling). Panaudota tara yra surenkama, perduodama Plastic Pack specialistams, kurie specialia įranga išplauna dėžes ir jos tampa tinkamos naudoti kitokios rūšies produktams gabenti. 

Kiek laiko užtrunka Plastic Pack dėžių gavimas?

Yra keli faktoriai, kurie daro įtaką gavimo laikui. Plastic Pack dalį savo produkcijos gamina Lietuvoje, todėl priklausomai nuo reikiamo kiekio, dėžės jus gali pasiekti savaitę ar kiek ilgiau. Dideli užsakymai gali pareikalauti ir daugiau laiko. Taip pat gavimo laikas priklauso ir nuo pasirinkto modelio. Plastic Pack vykdo ir individualius užsakymus. Jeigu nerandate sau tinkamų produktų, galite kreiptis į juos dėl jų suprojektavimo ir gamybos. Tokiu atveju taros iš Plastic Pack gavimas užtruks ilgiau. 

Plastic Pack asortimente rasite ne tik įvairių transportavimui ir sandėliavimui skirtų dėžių, bet ir papildomų priedų ar paslaugų. Ieškote savo daugkartinės taros tiekėjo? Kreipkitės į Plastic Pack specialistus, kurie padės atrasti geriausius ir funkcionaliausius sprendimus jums. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *