Kokia paskola yra išties pigi?

Prispyrus reikalui pasiskolinti dažniausiai nekreipiamas dėmesys į įmonės pavadinimą, beveik visuomet susikoncentruojama į  palūkanas, grąžinimo terminus bei kitas sąlygas. Trumpai tariant, svarbiausia atrasti, kur suteikiama reikiama pigi paskola.

Be abejo, reikia pradžioje suprasti, kokia paskola yra pigi, ir atkreipti dėmesį, ar už to neslypi jokių papildomų mokesčių. Pavyzdžiui, bendrovės siūlydamos nedideles palūkanas gali paprašyti sumokėti administravimo mokestis, kuris gali sudaryti nemenką sumą, pavyzdžiui 5-10 procentų skolinamos sumos.

Kaip jau supratote, pigi paskola gali būti ne tokia ir pigi, todėl lygindami paskolas suteikiančių įmonių pasiūlymus turėtumėte atkreipti dėmesį į visus mokamus mokesčius, rekomenduojama atidžiai persiskaityti paskolos suteikimo, grąžinimo ir atidėjimo (jei toks yra) sąlygas. Tik tokiu atveju galėsite būti tikri, kad išsirinksite patį pigiausią skolinimosi variantą.

Verta pastebėti, kad pigi paskola gali būti net ir toje kreditų  bendrovėje, kuri, įprasta manyti, yra brangiausia. Dėl gana didelės konkurencijos bendrovės taiko įvairiausias akcijas ir pasiūlymus, todėl besiskolinantys klientai gali nemažai išlošti, tereikia reguliariai patikrinti galiojančius pasiūlymus, apsilankyti ne tik pačiose kreditų bendrovių svetainėse, bet ir peržvelgti jų partnerių pasiūlymus, mat kartais partneriai gali pasiūlyti geriau nei siūlo pati bendrovė.

Pigi paskola gali leisti Jums įsigyti norimą daiktą, išvykti į tolimą kelionę ar padengti kitus įsiskolinimus pakankamai mažomis palūkanomis ir be jokių papildomų mokesčių.

One thought on “Kokia paskola yra išties pigi?

  1. Prieš imdami paskola geriausia pasikonsultuoti su finansų ekspertais. Apskritai, kreditų imti neapsimoka, nebent esi įmonė ir žinai, kad atsipirks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *