Kuo naudingas darbo kalendorius?

Šiais skaitmeniniais laikais daugelis visiškai atsiriboja nuo popieriaus ir rašymo ranka. Ir tai tikrai nėra prastas sprendimas, tačiau tik ne tada, kai kalbame apie darbo kalendorius ir planavimą. Laiko planavimui geriausiai tinka popierinis kalendorius – šį fenomeną netgi tyrinėjo mokslininkai! Tiesa ta, kad iš tokio kalendoriaus įrašo nepavyks pašalinti, o štai mobiliajame telefone ar kompiuteryje savo dienotvarkę galite keisti nors šimtą kartų. Popieriaus lape nubrauktas įrašas visada primins apie nepadarytą darbą – paprasta, bet efektyvu. Sužinokite, kodėl dar verta naudoti darbo kalendorius.

Darbo kalendorius padeda įveikti stresą

Kiekvieną dieną detaliai planuoti, numatyti kada ir kokie darbai bus atlikti – sudarius grafiką streso nelieka savaime. Be to, darbo kalendorius padeda laikytis disciplinos, išvengti vėlavimo ar painiavos dėl pamiršto susitikimo. Tai nepakeičiamas planavimo įrankis ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeninėje kasdienybėje.

Darbo kalendorius „viską prisimena“

Būtent darbo kalendorius yra tas daiktas, kuris visada yra po ranka. Nevenkite į jį užsirašyti šovusių minčių ar idėjų, nes galvoje jos gali ilgai ir neužsilikti. Juk kartais sprendimas topteli tada, kai visai nesitikime!

Be to, darbo kalendorius turi popierinius lapus, tad kad ir ką suplanavote – jis apie tai primins. Negalėsite paprasčiausiai ištrinti įrašo ar perkelti jį į kitą dieną. Tai psichologinis poveikis, kuris skatina motyvuoja neatidėlioti suplanuotų darbų.

Darbo kalendoriai gerina atmintį

Tikriausiai esate susidūrę su situacija, kai įsimenate tai, ką parašote ranka. Taip, spausdinant kompiuteriu efektas dažniausiai gerokai mažesnis. Būtent dėl to darbo kalendoriai yra tokie efektyvūs ir lavina mūsų regimąją atmintį. O tai labai svarbu, ypač šiais laikais, kai ranka rašome išties retai.

Darbo kalendorius suteikia pagreičio

Detalus planavimas leidžia išvengti laiko švaistymo bereikalingiems dalykams ar veikloms. Ir tai galioja ne tik darbinėje aplinkoje, bet ir asmeniniame gyvenime. Planuodami savo laiką spėsite nuveikti daug daugiau ir pasieksite geresnių rezultatų. Tik pagalvokite: jokia užduotis nebus pamiršta, o į susitikimus atvyksite laiku, negaišite bereikalingo laiko parduotuvėje ir spėsite pažiūrėti mėgstamą filmą nuo pirmųjų akimirkų. O ir galva bus rami, nes užrašius planą nebereikės nuolat svarstyti, ar nieko nepamiršote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *