Visi paveikslai vienoje svetainėje internete

Jeigu jus domina paveikslai, norėtumėte jų įsigyti savo namams ar verslo aplinkai papuošti, daugybę įvairių stilių, epochų bei lietuvių menininkų meno kūrinių rasite vienoje vietoje internete – luxart.club.

Paveikslai reprodukcijos

Kokybiškai tapomos reprodukcijos suteikia galimybę savo namuose turėti renesanso, baroko, impresionizmo, modernizmo epochų žymių dailininkų paveikslų. Reprodukcijas tapo patyrę Lietuvos dailininkai, jos atspausdinamos nuo originalaus paveikslo Giclee spaudos pagalba, paskui tapomos, todėl išgaunamas vaizdas beveik nesiskiria nuo originalaus. Tokie paveikslai pagal savo kainą yra prieinami kiekvienam. Reprodukcija gali būti mažesnio ar didelio dydžio, tai priklauso, nuo užsakovo pageidavimo, erdvės dydžio, kuriame darbas bus pakabintas.

Taip pat galima užsakyti jau pripažintų lietuvių menininkų reprodukcinių paveikslų: Arūno Žilio, Arūno Rutkaus, Algio Kriščiūno, Eurikos Urbonavičiūtės, Modesto Malinausko, Artūro Aliuko Ingos Mrazauskaitės ir kt. menininkų. Visos reprodukcijos nulakuotos, kai kurios įrėmintos, paruoštos kabinimui ant sienos. Autorinę reprodukciją gausite su autentiškumo sertifikatu ir dailininko parašu. Įsigydami lietuvių menininko reprodukciją, paremsite patį dailininką.

Paveikslai reprodukcijos gali būti nutapyti ant drobės arba ant matinio popieriaus. Interneto svetainėje rasite daugiau nei 1500 Lietuvos ir užsienio dailininkų paveikslų pavyzdžių.

Originalūs paveikslai autorių kainomis

Nors ir kaip genialiai būtų sukurta reprodukcija, tačiau jos vertė visada bus mažesnė nei originalaus paveikslo. Galbūt jūs negalite įsigyti itin brangių pasaulinio lygio dailininkų darbų, tačiau visada galite pasidomėti, kokie menininkai yra vertinami Lietuvoje. Jeigu dailininkas vis labiau pripažįstamas Lietuvoje ir užsienyje, tikėtina, kad jo paveikslai ateityje brangs. Įsigyti talentingų menininkų originalūs paveikslai gali būti ne tik namų puošmena ir traukos centras, bet ir gera investicija ateičiai.

Originalius autorinius paveikslus galite užsakyti luxart.club svetainėje internete.

Prieš perkant originalų ar paveikslą reprodukciją įdomu pažiūrėti kaip jis atrodo gyvai, ar kaip atrodo kiti to paties autoriaus meno kūriniai. Tokia galimybė yra, tereikia surasti artimiausią luxart.club galeriją. Jos yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose:

Vilniuje Luxart dirbtuvių ekspozicija, OZO g. 4;

Kaune „Emiros“ Salone Savanorių pr. 213;

Klaipėdoje „Hauzas“ Liepų g. 40;

Šiauliuose „Dainos baldai“ PC Tilžės g. 225.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *