Motociklų prekyba: skirtingi variantai, priartinantys jus prie svajonės išsipildymo

motociklas

Pavasariui įsibėgėjus, gatvėje netrukus išvysime daugybę motociklų. Net neturint daug žinių šioje srityje, akivaizdu, jog „plieniniai žirgai“ tarpusavyje gerokai skiriasi. Vieni – nauji, galingi, vos ne dažais kvepiantys, kiti – kur kas senesnių modelių, tačiau savininkams tebeteikiantys didelį malonumą. Motociklų prekyba – specifinė sritis, į kurią pažiūrėti ir arčiau tikriausiai smalsu ne tik tiems, kurie artimiausiu metu svarsto apie šio pirkinio įsigijimą.

Norintys eiti lengviausiu keliu ir, aišku, turintys solidžią sumą pinigų, pageidaujamą motociklą gali įsigyti iš konkretaus gamintojo atstovų Lietuvoje. Ši galimybė leidžia įgyvendinti visas fantazijas, pradedant motociklo spalva ir baigiant įranga. Taip pat suteikiama garantija, kuri, žinant, kaip baikeriai „draskosi“ kelia, iš tiesų praverčia. Tiesa, kaip jau minėjome, tai – gana prabangi alternatyva, „įkandama“ tikrai ne kiekvienam baikeriui.

Kai kurių baikerių dėmesį traukia ir dėvėtų motociklų prekyba. Pasirinkusieji šį variantą, turėtų būti labai budrūs. Dažniausiai parduodami motociklai, patekę į avarijas ir turintys tam tikrų defektų. Prie, iš pažiūros patrauklios motociklo kainos, reikia nepamiršti pridėti ir esamų gedimų pašalinimo ar detalių keitimo kainos ir tik tada spręsti, ar tai – tinkamas pasirinkimas. Įvertinti dėvėto motociklo būklę labai svarbu ne tik dėl kainos. Netikėtai „išlindę“ gedimai gali baigtis skaudžia nelaime kelyje…Idealu, kai tokį įvertinimą atlieka ne pats subjektyvių norų vedinas būsimas pirkėjas, bet patyręs profesionalas, turintis nešališką nuomonę.

Populiaru įsigyti motociklus ir užsienyje vykstančiuose aukcionuose. Tokią galimybę suteikia tarpininkas, gyvenantis konkrečioje šalyje, už jus dalyvaujantis aukcione bei, radus tinkamą variantą, pasirūpinantis šio pargabenimu į jums patogią vietą. Aišku, savo „žirgą“ galima įsigyti ir savarankiškai, ieškant tinkamiausių variantų specializuotuose užsienio šalių skelbimo portaluose. Tam reikia turėti ne tik pakankamai laiko (geriausi „kąsneliai“ greitai išgraibomi), bet ir techninių žinių apie motociklus. Tiesa, tokiu atveju svarbu ne tik kaina, kurios už motociklą pageidauja pardavėjas. Svarbu išsiaiškinti, kiek papildomai kainuoja motociklo transportavimas, muitas bei transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai.

Motociklų prekyba ir net kelios galimos šios alternatyvos leidžia kiekvienam, ieškančiam šios tranporto priemonės, rasti tinkamiausią variantą.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.