Nauji automobiliai „Krasta Auto“ salonuose

UAB „Krasta Auto“ tai patikimas partneris, įsigyjant naujus automobilius. Įmonė turi beveik 30 metų patirtį. Jos atstovai vadovaujasi aukščiausiais standartais šiose srityse: aplinkos apsaugos, saugumo ir sveikatos darbo vietoje, darbo sąlygų gerinimo, lyčių lygybės, įstatymų normų laikymosi.

Šiuo metu „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje parduodami BMW ir „Mini“ naudoti ir nauji automobiliai. Taip pat parduodamos šių automobilių atsarginės dalys. Teikiamas techninis BMW ir „Mini“ aptarnavimas, atliekami kėbulo remonto bei dažymo darbai.

„Krasta Auto“ įmonės svarbiausi įvykiai 

Siekdama teikti aukščiausios kokybės paslaugas jau nuo pirmų įmonės įkūrimo dienų, 1993 metais buvo pasirašyta sutartis su BMW AG koncernu. Pagal šią sutartį „Krasta Auto“ suteikiamos teisės prekiauti BMW naujais automobiliais bei atlikti techninį jų aptarnavimą.

Nuo 2002 metų įmonė įgijo teisę prekiauti BMW koncerno automobiliais „Mini“.

2009 metais buvo atidaryti automobilių salonai Kaune ir Klaipėdoje.

Šiuo metu, esant pandeminei situacijai Lietuvoje, pirkėjai gali pasinaudoti internetu teikiamomis paslaugomis. Salono naujų automobilių pasiūlymus galima rasti virtualioje erdvėje bmw.lt ir mini.lt. Salono atstovai laukia kiekvieno kliento ir kviečia užsiregistruoti internetu susitikimui bei bandomajam važiavimui.

Apsilankę krasta-auto.lt interneto svetainėje rasite katalogus, kuriuose išsamiai pristatomi nauji automobiliai BMW ir „Mini“, jų techninės savybės bei charakteristikos. Taip pat „Naujienų“ skiltyje skaitykite apie BMW koncerno konceptualius modelius, aktualias naujienas bei ateities vizijas.

Nauji automobiliai pagal kliento asmeninį stilių

„Krasta Auto“ salonuose pirkėjas, užsakydamas automobilį, gali pasirinkti jam asmeniškai priimtiniausias eksterjero ir interjero detales. Pavyzdžiui, jeigu jūs norite užsakyti BMW 3 serijos sedaną galite pasirinkti spalvą individualiai. Spalvų paletę sudaro 12 šiuo metu madingiausių atspalvių. Taip pat galite pasirinkti vidaus apdailą – aukštos kokybės ąžuolo, klevo, sidabro, juodos spalvos interjerą. Pateikiami ir keli sėdynių apmušalų variantai, kaip smėlio spalvos su dekoratyvinėmis siūlėmis, antracito-juodos, juodos spalvos su dekoratyvinėmis siūlėmis. Ratlankiai – tai dar viena eksterjero detalė, kuri suteikia išskirtinumo naujiems automobiliams. Jų išvaizdą taip pat galima pasirinkti pagal savo individualų stilių.

Galvojate apie automobilio įsigijimą – rezervuokite konsultaciją internetu su „Krasta Auto“ specialistais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *