Nebrangi automobilių nuoma jūsų mieste

Atvykote į miestą ir jums būtinai reikia patogios transporto priemonės, kurią galėtumėte naudoti kiek tik norisi? Tuomet automobilių nuoma gali būti puiki išeitis. Jeigu nesinori visuomet važinėtis viešuoju transportu ir laikas jums yra labai brangus, tuomet galite pasidomėti pačiais naujausiais automobilių nuomos pasiūlymais jūsų norimame mieste.

Pasirinkimas iš skirtingų  klasių automobilių

Vos už dvidešimt septynis eurus dienai galite išsinuomoti tikrai puikų ir populiarų vidutinės klasės automobilį, pavyzdžiui, Ford Mondeo. Šis automobilis yra nuomojamas su visais patogumais, taip pat yra įskaičiuotas ir Kasko draudimas, o negana to, yra galimybė pasinaudoti automobilio nuoma su vairuotoju.

Taigi, tokia įmonė kaip carsrent.lt gali jums pasiūlyti tikrai didelį auto nuomos asortimentą, o kai kuriais atvejais galite gauti ir tikrai labai didelių nuolaidų. Pavyzdžiui, jeigu jums yra reikalinga ilgalaikė auto nuoma.

Taip pat galite surasti labai pigų ir patogų  variantą – ši įmonė taip pat siūlo išsinuomoti kompaktiškus arba ekonomiškus automobilius. Automobilių nuoma kainuos tikrai nebrangiai, jeigu sumanysite išsinuomoti ilgesniam laikui – Renault ir Chevrolet modeliai šiuo metu kainuoja tikrai pigiai – galite gauti automobilį už dvidešimt eurų vienai parai.

Taip pat yra nuomojami ir mikroautobusiukai bei mini venai – tai labai puikus transportas tiems, kurie su visa šeima nori pakeliauti ir praleisti gerai laiką. Taip pat šios transporto priemonės puikiai tiks jūsų šventei, o jeigu norite, galite visai nebrangiai įsigyti mikro autobuso ar mini veno nuomą su vairuotoju.

Automobilių nuoma jūsų  šventei

Taigi, jeigu artimiausiu metu planuojate švęsti kokią nors svarbią šventę, pavyzdžiui, gimtadienį, bernvakarį, mergvakarį ar panašiai, tuomet tikrai verta išsinuomoti mikroautobusiuką, kadangi labai dažnai tokioms šventėms yra teikiamos ir nemažos nuolaidos.

Taip pat nuostabu ir tai, kad jeigu atsiras kokių nors problemų su jūsų automobiliu, tuomet bet kada galėsite išsikviesti pagalbą – CarsRent.lt garantuos, kad atsiradus kokiai nors bėdai jums bus suteikta reikalinga techninė pagalba bet kuriuo paros metu.

O jeigu jums reikalinga automobilių nuoma verslui, tuomet gausite galimybę visai nebrangiai išsinuomoti automobilį su vairuotojais – jeigu laukiate kokių nors labai svarbių svečių iš užsienio, tuomet ši paslauga jums tikrai patiks. Negana to, yra taikomos nemažos nuolaidos, jeigu jūs sudarote ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį. Taip pat jūsų svečiams gali būti išduodamos mašinos jūsų vardu, jeigu bendradarbiaujate su CarsRent.lt ilgą laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *