Kokybiškos dailylentės vilioja savo kaina

dailylentesNorite, kad jūsų kiemas ir namo išorė atrodytų iš tikrųjų įspūdingai? Dabar galite padailinti dizainą labai gražiomis lauko dailylentėmis.

Dailylentės yra skirstomas į kelias pagrindines rūšis. Pavyzdžiui, šiuo metu labai populiarios lauko dailylentės iš Sibiro maumedžio. Šios dailylentės kaina tikrai gerokai pranašesnės už kitas, kadangi kaina nėra didelė, o štai kokybė – tikrai aukšta.

Taip pat galite pasirinkti iš skirtingo paviršiaus dailylenčių. Yra obliuoto paviršiaus dailylentės ir taip pat šiurkštaus paviršiaus Sibiro maumedžio dailylentės. Tikrai nepanašu, kad dailylentės kaina labai skirtųsi, tačiau obliuoto paviršiaus dailylentes dažniau naudoja tie žmonės, kurie mėgsta modernų namų interjerą, o štai šiurkštaus paviršiaus dailylentės gali būti labiau skirtos tiems, kurie mėgsta natūralų grožį. Iš tikrųjų, šiurkštaus paviršiaus Sibiro maumedžio dailylentės turi daugiau galimybių būti įvairiai apdorojamos – jas galima pritaikyti platesniam namų interjero spektrui.

O jeigu pirksite dailylentes su UYV profiliu, tuomet galite nemažai sutaupyti, kadangi šios dailylentės turi specialų įlaidą, leidžiantį jums tas dailylentes jungti labai skirtingai ir sutaupyti nemažai medienos. Jeigu nebus nepanaudotų medienos atliekų, tuomet turėsite unikalią galimybę sutaupyti daug, o jūsų namai atrodys tiesiog puikiai.

Sibiro maumedžio dailylentės kaina yra tikrai verta kokybės, kadangi toks medis gali puikiai atrodyti net penkiolika metų, net jeigu yra sąlytis su žeme. O jeigu medis gerai apsaugotas, tuomet tokios dailylentės gali tarnauti net iki šimto metų!

Kur verta pirkti tokias dailylentes?

Geriausios dailylentės šiuo metu yra parduodamos internetu. Ten rasite ne tik tvirtos medienos lauko dailylenčių su šiurkščiu paviršiumi, tačiau taip pat rasite ir nemažai pramoniniu būdu dažytų dailylenčių, kurios puikiai tiks ir balkono interjerui, ir vidiniam jūsų namų interjerui – pasirinkimas yra labai didelis, o spalvos gali būti pritaikytos pačios įvairiausios. Negana to, jūs galite užsisakyti ir visiškai unikalų komplektą – dailylentės su bet kokia RAL spalva. Gerai yra tai, kad tokiu atveju dailylentės kaina nebus gerokai didesnė, o turėsite visiškai unikalias interjero detales.

Taip pat įdomu ir tai, kad dažytos dailylentės yra visiškai apsaugotos nuo įvairių aplinkos veiksnių, tad gausite tokį kokybišką ir patvarų produktą, kurį galėsite naudoti ne vienerius ir ne dešimtį metų – dar ilgai nereikės daryti kapitalinio remonto, jeigu naudositės modernia technologija patobulintomis dailylentėmis, kurias gamina žymiausi Europos statybos ir interjero prekių gamintojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *