Pasiūlymai būstui įsigyti vilioja net ir Lietuvą palikusius emigrantus

pasiūlymai būstui įsigytiAtlikti tyrimai rodo, kad lietuviai vertina galimybę įsigyti nuosavą būstą. Jei nemaža dalis užsienio šalių kaip savaime suprantamą sprendimą priima ilgus metus (ar net visą gyvenimą) trunkančią būsto nuomą, Lietuvoje pasiūlymai būstui įsigyti sulaukia itin didelio dėmesio. Tiesa, gana didelės nekilnojamojo turto kainos nėra įperkamos vidutines pajamas gaunantiems gyventojams, todėl paprastai būsto įsigijimui prašoma kreditoriaus paskolos. Vis dėlto, sparčiai auganti šalies NT rinka ir gerėjančios paskolos suteikimo sąlygos būstus Lietuvoje skatina pirkti net ir iš šalies išvykusius emigrantus.

Auganti nekilnojamojo turto rinka

Stipriai besivystanti nekilnojamojo turto rinka Lietuvoje siūlo gan plačias būsto pasirinkimo galimybes – pirkėjams siūlomi tiek senos, tiek naujos statybos daugiabučiai ar nuosavi namai priemiesčiuose. Iš kitos pusės, reikia pripažinti, kad būstų pasiūla džiugina tik didžiųjų miestų gyventojus, tuo tarpu mažesniuose miesteliuose NT pasirinkimas tampa komplikuotas. Tiesa, būstų kainos čia taip pat gerokai mažesnės, kas itin svarbu mažesnes pajamas gaunantiems pirkėjams. Brokeriai teigia, kad pastaraisiais metais suaktyvėjo būstų pasiūla kurortiniuose Lietuvos miestuose – čia patogias gyvenimo sąlygas ras tiek buto, tiek nuosavo namo ieškantys pirkėjai.

Kad galėtumėte susigaudyti gana margoje nekilnojamojo turto pasiūloje, rekomenduojame bendrauti su šioje srityje ne vienerius metus dirbančiais brokeriais, kurie, įvertinę jūsų lūkesčius, galės pateikti konkrečiai jums aktualius NT pasiūlymus. Tai itin aktualu emigrantams, kurie neturi pakankamai laiko ir galimybių įvertinti šalies būstų rinką.

Skirtingi kreditoriai – skirtingos paskolos sąlygos

Nekilnojamojo turto įsigijimą skatina ir nuolatos gerėjančios būstų paskolos sąlygos. Dėl paskolos išdavimo galite kreiptis tiek į šalyje veikiančius bankus, tiek į atskiras kredito unijas. Šiuo atveju reikėtų žinoti, kad atskiras kreditorius numato skirtingas paskolos suteikimo sąlygas, todėl labai svarbu įvertinti kelių bendrovių pasiūlymus, kad galėtumėte priimti konkrečiai jums tinkamą sprendimą. Atsižvelkite ne tik į siūlomos paskolos dydį, bet ir į pinigų grąžinimo terminą, palūkanų normą bei papildomas sąlygas. Jei gyvenate ir dirbate užsienyje, siūlome bendrauti su komandomis, kurios už jus atskiriems kreditoriams nusiųs užklausas ir vienoje vietoje pateiks aktualius pasiūlymus, kad galėtumėte juos vertinti ir lyginti tarpusavyje. Į emigrantų poreikius orientuotos komandos padės sutvarkyti visus formalumus ir įsigyti svajonių namus Lietuvoje, efektyviai taupydamos jūsų laiką ir išlaidas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *