Prieškambario erdvės komponavimo taisyklės

Prieškambaris labai dažnai yra iki galo neišbaigta erdvė. Taip, ji reikalinga, net būtina, tačiau pastarojoje dažniausiai laikome daiktus, tačiau pamirštame, kad tai gali būti ir jaukumo oazė.

Kadangi dažniausiai prieškambariai būna gana maži – tikrai nėra paprasta sukomponuoti šią erdvę skoningai ir suderinti joje stiliaus bei patogumo harmoniją. Juk galiausiai, prieškambario baldai, kuriuos siūlo prekybos vietos, taip pat yra labai įvairūs, tad ieškoti reikia atsakingai.

Šviesios spalvos – didina erdvę

Jeigu Jūsų prieškambaris yra gana mažas – geriausias sprendimas sienas dažyti bei baldus rinktis kuo šviesesnių spalvų. Tai gali padėti gana mažą erdvę padaryti kur kas didesne. Didinimui taip pat siūlome komponuoti veidrodžius. Geriausia yra rinktis tokius, kurie yra be masyvaus rėmo. Pastarasis skoningai atrodo tik didelėse erdvėse.

Žinoma, kad tai yra tik rekomendacija. Svarbiausia, kad prieškambaris būtų tokių spalvų, kaip Jums patinka. Juk Jums teks jame būti. Dizainerių patarimai – tik maža pagalba.

Kiekvienas baldas apgalvotas

Svarbiausia, kad mažose erdvės nebūtų kuo daugiau dėmesio skiriama kiekvienam baldui. Tokiu atveju patalpa bus ne tik funkcionali, tačiau taip pat ir neapkrauta. Dažniausiai prieškambariuose reikia spintos, taip pat ir suoliuko, minkšto baldo, jeigu yra vietos. Apgalvokite, derinkite ir žiūrėkite, kad ne tik būtų viskas, ko reikia, tačiau ir apsisukti erdvėje nebūtų per daug sunku.

Nuspręskite dėl stiliaus

Galiausiai, kuriant erdvę geriausia yra iš karto nuspręsti – kokio stiliaus patalpa jums labiausiai patinka. Tokiu atveju bus galima kur kas paprasčiau rasti baldus bei kitas smulkmenas, kurios tarsi įsikomponuos. Nuo klasikos iki modernumo – kiekvieno poreikiai tikrai bus patenkinami visomis prasmėmis.

Atminkite, kad šiuo metu baldai gali būti perkami ir internetu. Tai gali padėti sutaupyti daug laiko peržiūroms ir kur kas paprasčiau pamatyti akcijas. Štai jeigu Jums labiausiai tinka baldai Panevėžys, tačiau gyvenate Kaune – užsisakyti gaminius galite ir internetu. Jie bus pristatyti iki Jūsų. Taigi, itin patogu, o galimybės – plačios kaip niekada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *