Profesionalios nagų priauginimo priemonės

Grožio sritis nenumaldomais žingsniais tobulėdama žengia į priekį, užmarštyje palikdama tiek senas technikas, tiek ir priemones. Kalbant apie nagų grožio sritį, profesionalios nagų priauginimo priemonės bei technikos per pastarąjį dešimtmetį pasikeitė neatpažįstamai. Kas buvo gražu, madinga ir atliekama tada, šiandien jau pamiršta.

Viena iš tokių – tai nagų priauginimas tipsais. Šiandien šias priemones ir techniką naudoja labai maža dalis šios srities specialistų, nes šiuolaikinės naujovės skatina eiti pirmyn. Šiuo metu profesionalai naudoja pačias įvairiausias priemones nagų priauginimui – tai gelis, polygelis, akrilas ar tiksotriponis gelis. Kiekvienas meistras dažniausiai pasirenka tas priemones, su kuriomis jam dirbti maloniausia ir tomis, kurios geriausiai pateisina klienčių lūkesčius.

Pasak groziui.lt atstovų, meistrai nuolatos ieško ir nori išbandyti visas naujoves, nes jiems svarbiausias dalykas – tai klientės pasitenkinimas rezultatu. O tai gali išpildyti tik profesionalios priemonės, saugios sveikatai ir turinčios tai patvirtinančius sertifikatus. Tiesa, net sunku įsivaizduoti, ar nagų priauginimo priemonės galėtų būti skirtos ne profesionaliam naudojimui. Nes tai sritis, kuri iš esmės reikalauja profesionalių žinių, tai nėra įprastas nagų lakavimas paprastu laku.

Profesionalios priemonės skirtos meistrams ir specialistams, kurie puikiai išmano savo darbo specifiką ir žino visų priemonių ypatybes. Kai kurios priemonės reikalauja itin specialių žinių ir gebėjimo tinkamai jas naudoti, nes ne visoms klientėms ta pati priemonė tinka. Kartais kai kurios priemonės yra labai efektyvios, bet su jomis reikia elgtis atsargiai ir naudoti tik labai išskirtinais atvejais. Viena iš tokių priemonių – tai rūgštinė bazė, skirta nagų priauginimui.

Be jau paminėtų priemonių, nagų priauginimo procese naudojamos ir kitos priemonės, skirtos nago paruošimui arba užbaigimui. Tai yra nuriebalintojas, baze, viršutinis sluoksnis, aliejukas odelėms bei įrankiai.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.