UAB „Rhodium.lt“ – katalizatorių supirktuvė Kaune

rhodiumKatalizatorių supirkimas Kaune yra rimtas verslas, o UAB „Rhodium.lt“ prie to svariai prisideda. Taip pat prisideda ir prie kitų tauriųjų metalų supirkimo. Tai labai svarbu, nes kokybiškas ir profesionalus supirkimas užkerta kelią nelegaliam verslui ir šešėlinei ekonomikai tiek Kaune, tiek visoje Lietuvoje.

Kodėl taip svarbu tauriuosius metalus ir katalizatorius parduoti supirktuvėms? Priežasčių yra keletas. Viena jų – tikslus tauriųjų metalų kiekio nustatymas. Paprastame garaže viskas matuojama „iš akies“, siekiama apgauti žmogų, atnešusį parduoti tauriųjų metalų laužą arba kelis katalizatorius. UAB „Rhodium.lt“ turi visą reikalingą įrangą matalų kiekiams išmatuoti kaip įmanoma tiksliau, todėl katalizatorių supirkimas Kaune yra skaidrus ir atviras. Be to klientai yra garantuoti, kad jų neapgaus, nes metalus „sveria“ kompiuterizuota aparatūra, kuri naudojama tikslinamosios ir cheminės analizės metu. Tai itin tiksli technika, kuri yra sertifikuota ir prižiūrima atitinkamų tarnybų.

Bendrovė uždirba ne apgaudinėdama klientus netikslaus svorio sąskaita, o parduodama tauriuosius metalus pagal kintantį pasaulinį žaliavų indeksą. Tai reiškia, kad taurieji metalai kaupiami, o parduodami tada, kai jų kaina pakyla. Kai kurių metalų kainos krenta, todėl juos stengiamasi parduoti perdirbėjams kuo greičiau.

„Rhodium.lt“ yra įsikūrusi Kauno automobilių turguje. Ten veikia ne viena katalizatorių supirktuvė, tad kainos čia konkurencingos ir palankios paprastam klientui. Atvirumas ir geras susisiekimas – ypač svarbu. Jei žmogus parduoda tik vieną katalizatorių, jį gali atnešti tiesiog maišelyje (paprastai katalizatoriai sveria 1-2 kg.)

Kodėl toks įdomus nelietuviškas pavadinimas? Jis net labai susijęs su pagrindine įmonės veikla – katalizatorių supirkimu. Rhodium yra lotyniškas Rodžio (Rh) pavadinimas. Tai viena iš trijų katalizatorių sudedamųjų dalių kartu su Paladžiu ir Platina. Rodis pasižymi puikiomis katalizacinėmis* savybėmis, be to nėra toks brangus, kaip platina. Pagal šį cheminį elementą ir pavadinta įmonė.

*Paaiškinimas. Katalizatorius – cheminė medžiaga, kuri pagreitina tam tikras chemines reakcijas, bet jose nedalyvauja. Automobilinio katalizatoriaus paskirtis – pagreitinti automobilio degimo medžiagų (azoto oksidų ir anglies oksidų) skaldymą į kitas nekenksmingas medžiagas, vandenį ir deguonį, kad šie neterštų aplinkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *