Verslininkai pabrėžia – nebrangūs paminklai nereiškia prastą kokybę

paminklaiVerslininkai akcentuoja, kad daugelis žmonių yra klaidingai informuoti, jog neva pigiausi paminklai ir blogiausios kokybės. Kiekvienam siūloma labiau pasidomėti paminklų užsakymo ypatumais. Artimojo netektis dažniausiai sukrečia ilgam ir stipriai. Savaime suprantama, mylimą žmogų norisi pagerbti ir palaidoti jį kaip įmanoma gražiau. Laidotuvės reikalauja daug jėgų ir išsekina psichologiškai, tad neretai, kuomet širdį drasko sielvartas yra sunku užsiimti su tuo susijusiais reikalais. Tikriausiai esate pratę manyti, kad pigūs dalykai būtinai yra nekokybiški ir bus neilgaamžiai, todėl pigias paslaugas siūlančios įmonės nevertos dėmesio? Tai – labai klaidingas požiūris. Pigu – nereiškia, kad nekokybiška. Plyštančia širdimi atsisveikinus su artimuoju, nenumaldomai artėja būtinasis laidojimo procesas. Paminklas, ant kurio bus iškaltas mirusiojo vardas, pavardė, ar net fotografija yra neatsiejamas dalykas, amžiams priminsiantis Jums mylimą žmogų. Todėl net neabejokite, kad tai yra dalykas, į kurį turite atkreipti bene didžiausią dėmesį. Paminklai gaminami iš įvairiausių akmenų, tokių, kaip marmuras, granitas ir t.t. Skirtingas jų apdirbimo būdas leidžia gamintojams nustatyti skirtingą kainą ir įtikti visiems galimiems klientams.

Brangių paminklų apdirbimo būdas leidžia sukurti išskirtinesnius ir kokybiškesnius paminklus. Medžiagos, darbas, įrankiai – viskas kainuoja, tad suprantama, jog dideli ir marmuriniai antkapiai kainuos daug daugiau. Ilgaamžiškojo aukso raidės, iškaltos ant paminklo taip pat ženkliai didina kainą. Iškaltos prasmingos epitafijos taip pat kainuoja nepigiai. Dažniausiai norima, kad paminklas būtų, kuo ilgaamžiškesnis ir patvaresnis, tad kartais už kokybę reikia mokėti daugiau, tačiau…

Nebrangus paminklas nebūtinai bus nekokybiškas. Mažesnė antkapio kaina pažymi, kad jo gaminimo sąnaudos buvo menkesnės; buvo taikomos tam tikros nuolaidos ar akcija; apdirbimo būdas reikalavo mažiau darbo ir t.t. Visa tai leidžia visiems klientams surasti jiems priimtiniausią variantą, todėl įmonės, siūlančios laidojimo paslaugas tebeturi didelę paklausą. Siekiant turėti kuo mažiau išlaidų besirūpinant laidojimu yra būtina atrasti gerą kokybės ir kainos santykį siūlančią įmonę.

Rinkitės įmonę, siūlančią atlikti visus laidojimo darbus. Norint pastatyti kokybišką ir ilgaamžį paminklą reikia turėti daug žinių ir praktikos. Lietuvoje egzistuoja daug firmų, teikiančių laidojimo paslaugas, tad galite rinktis pačias prieinamiausias kainas ir sutaupyti ten, kur įmanoma.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *